O konkursie

Konkurs Wiedzy Logistycznej zostaje przesunięty.
Z uwagi na dynamiczną sytuację termin nie jest określony, o dalszych zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco.Akademia WSB od 2011 roku organizuje Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Logistycznej, którego X edycja odbędzie się w dniu 17 marca 2020 roku w siedzibie Uczelni.

 

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół średnich z terenu całego kraju, którzy kształcą się w zawodach z branży TSL, m.in. technik logistyk, technik spedytor, technik eksploatacji portów i terminali. Inicjatywa cieszy się dużym prestiżem i niesłabnącym zainteresowaniem wśród uczniów pasjonujących się problematyką branży TSL. We wszystkich edycjach Konkursu udział wzięło ponad 1600 uczniów z 16 województw.

 

Nagrodą główną w Konkursie jest Złoty Indeks Akademii WSB, uprawniający do bezpłatnych studiów inżynierskich na kierunku Logistyka.

 

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Logistycznej jest przedsięwzięciem, którego głównym celem jest wyróżnienie najzdolniejszych, a także – biorąc pod uwagę niebagatelną rolę i znaczenie logistyki w gospodarce krajowej i zagranicznej – promocja kształcenia na kierunkach branży TSL.

 

Doceniając wagę doświadczenia i wiedzy praktycznej, jakiego wymaga się dziś na rynku pracy od absolwentów uczelni wyższych, Akademia WSB kształci wysoko wykwalifikowane kadry logistyków w oparciu o praktyczne programy kształcenia, a także umożliwia odbywanie praktyk i staży w wiodących firmach logistycznych współpracujących z Uczelnią.

 

Inicjatywa stanowi doskonałą okazję do spotkania uczniów, nauczycieli, przedstawicieli świata praktyki gospodarczej i biznesu, a także naukowców – specjalistów z zakresu logistyki.

 

Pragniemy, aby wynikiem Konkursu była pogłębiona eksploracja kluczowych zadań i problemów stojących przed logistyką i jej subdyscyplinami w obliczu wielowątkowych procesów, wynikających ze zmian społecznych i gospodarczych, jakie dokonały się w krajach Europy Środkowo-Wschodniej w ostatnich latach.
 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji