Korzyści

Przygoda

 

Legia Akademicka może stać się przygodą Twojego życia! Te kilka intensywnych tygodni sprawią, że staniesz się silniejszy, mocniejszy i sprawniejszy. Przeżyjesz momenty, które wzmocnią Twoją siłę psychiczną i uodpornią ciało na wysiłek. W LA czeka na Ciebie doskonała zabawa w zadaniach grupowych i niezwykłe wyzwania, dzięki którym rozwiniesz umiejętności strategiczne!

 

Będziesz mieć możliwość sprawdzenia swoich możliwości i pokonania swoich słabości. Udział w LA może dać Ci siłę napędową oraz motywację do działania i wypracowania samodyscypliny. Jesteśmy przekonani, że dla ochotników wstępujących do LA, czas spędzony na zajęciach i poligonie nie będzie tylko wspomnieniem niezapomnianej przygody, ale bodźcem do podejmowania kolejnych wyzwań w życiu i osiągania sukcesów!

 

 

Prestiż

 

Dołączając do Legii Akademickiej zostaniesz częścią Sił Zbrojnych RP. Takiego prestiżu nie zapewni Ci żadne inne doświadczenie w trakcie studiów! Żołnierski etos składa się z najważniejszych, cenionych w naszym społeczeństwie wartości:

  • odwagi
  • odpowiedzialności
  • pracowitości
  • życzliwości
  • samodyscypliny
  • chęci niesienia pomocy

 

Legia Akademicka to też świetny wpis do CV! Uczestnicząc w programie zdobędziesz szereg ważnych umiejętności, jak współpraca, dowództwo, słuchanie innych czy zdolność wypracowywania kompromisu w grupie. LA to doskonały początek dorosłego życia! 

 

 

Przyjaźń

 

Znasz opowieści ojca i dziadka o przyjaciołach z wojska? Z zazdrością słuchasz o znajomościach, które przetrwały całe życie, na dobre i na złe? Legia Akademicka daje Ci możliwość przeżycia czegoś równie wyjątkowego! W LA nie ma miejsca na egoizm, w LA jesteśmy zespołem! Nic tak nie jednoczy ludzi jak wspólne treningi, wspólne podejmowanie wyzwań, współpraca i wzajemne wsparcie przy pokonywaniu własnych słabości.

 

Legia Akademicka uczy prawdziwej przyjaźni i braterstwa. W dzisiejszych czasach trudno poznać ludzi, na których można liczyć. Przyjaciele z Legii zostaną z Tobą na długie lata. Nie tylko na Facebooku i nie tylko jako sieć networkingowa. Daj sobie szansę, dołącz do Legii Akademickiej i znajdź prawdziwych „kumpli z wojska”!

 

 

Legia Akademicka04

 

Legia Akademicka05

 

 

Legia Akademicka06 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji