Stypendium COVID-19

WYBIERZ SWÓJ KIERUNEK I ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

O stypendium

Pomoc szyta na miarę czasów.

Mówiąc „Stypendium COVID-19” mamy na myśli szereg działań, które podejmujemy, by pomóc naszym studentom i pracownikom w tym trudnym czasie.

 

Trudna teraźniejszość? Zadbaj o przyszłość! 

Postaramy się maksymalnie ułatwić Ci naukę w tej trudnej teraźniejszości, zminimalizować stres i dyskomfort powodowany przez pandemię. Zapisz się na studia już dziś i zadbaj o swoją przyszłość. Na to masz wpływ. Sprawdź w czym my możemy Ci pomóc.

 

Wsparcie finansowe

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest dziś bezpieczeństwo finansowe. Proponujemy Wam wsparcie w postaci różnorodnych systemów stypendialnych i zapomóg. Z naszego wsparcia finansowego od początku pandemii skorzystało już kilkadziesiąt osób.

 

Już od 1 semestru stypendia:

od 1030 zł do 1230 złsocjalne

od 1330 zł do 1530 złsocjalne w zwiększonej wysokości

od 590 zł do 890 złdla osób niepełnosprawnych

od 430 zł do 880 złRektora za wyniki w nauce (od 2 semestru)

do 1500 zł - zapomoga

 

*stypendia w roku akademickim 2019/2020 

 

 

Wsparcie prawne 

Wobec wielu problemów i wątpliwości natury prawnej, jakie pojawiają się w związku z epidemią COVID-19, Zespół Obsługi Prawnej Akademii WSB udziela zdalnych, bezpłatnych porad prawnych. Są one związane z obecną sytuacją sanitarno-epidemiologiczną i obejmują w szczególności:

  • prawo pracy - uprawnień pracowników i pracodawców, w tym prawa do zasiłków i innych świadczeń,
  • formy pomocy przewidzianej tzw. "tarczą antykryzysową".
 Pomoc możesz uzyskać TUTAJ

Wsparcie psychologiczne

Poza aspektami finansowymi i prawnymi, pomożemy Ci także w kwestiach natury psychologicznej. Stres wywołany możliwością zakażenia
się wirusem, lęk o przyszłość, izolacja, praca zdalna, obawa o nadchodzący kryzys gospodarczy – to tylko niektóre z licznych kwestii, z którymi wielu nie potrafi sobie samodzielnie poradzić.

 

Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń pod nr 32 295 93 40

Wsparcie psychologiczne TUTAJWsparcie zawodowe

Akademia WSB prowadzi doradztwo zawodowe, badania i rozwój odporności psychicznej oraz zapewnia wsparcie w procesie poszukiwania pracy. Powołała do tego m.in. Akademickie Biuro Karier - stworzone w celu pomocy studentom w kształtowaniu ich kariery zawodowej. Jego działalność skupia się przede wszystkim na wsparciu  w rozwiązywaniu dylematów przed jakimi stoją dzisiaj młodzi ludzie, a które związane są z podejmowaniem ważnych, życiowych decyzji. Wiążą się one głównie z wyborem odpowiedniej ścieżki rozwoju zawodowego. Ten wybór dotyczy zarówno sprecyzowania działalności, w jakiej dana osoba mogłaby się zawodowo realizować jak i możliwości oraz sposobów wejścia do konkretnej branży.

 

Pomożemy Ci także napisać CV, list motywacyjny, przygotujemy Cię do rozmowy kwalifikacyjnej, pomożemy zdiagnozować twoje predyspozycje zawodowe, umożliwimy Ci dostęp do najnowszych ogłoszeń o pracę, staże, praktyki, skontaktujemy Cię z najlepszymi pracodawcami.
Usługi świadczone przez ABK są bezpłatne.

 

 

Warunki uzyskania wsparcia

Skorzystaj z naszego wsparcia. Co należy zrobić?

 

Wsparcie będzie mogła uzyskać osoba, która wypełni kwestionariusz osobowy online do dnia 30 czerwca. W przypadku tegorocznych maturzystów świadectwo dojrzałości należy dostarczyć najpóźniej do daty 14 dni od jego wydania (wówczas nastąpi formalne przyjęcie na studia uwzględniające „Stypendium COVID-19”).

 

 

Spróbuj studiów w Akademii WSB!

Spróbuj studiów w Akademii WSB! to cykl webinariów prowadzonych przez ekspertów AWSB, podczas których poruszone zostaną różnorodne zagadnienia w ramach wybranych kierunków studiów. Wybierz intersujący Cię temat i spróbuj studiów w Akademii WSB, zdobywając nową wiedzę od naszych najlepszych współpracujących wykładowców.

 

SPRAWDŹ HARMONOGRAM TUTAJ

WYBIERZ SWÓJ KIERUNEK I ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ! 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji