Partnerzy

Misja Akademii WSB brzmi „Oferując profesjonalizm i wiedzę Akademia WSB kształci otwartych na wyzwania absolwentów potrafiących dynamicznie reagować na zmiany zachodzące w otoczeniu. Prowadząc badania naukowe w powiązaniu z praktyką gospodarczą kreuje wymierne wartości dla społeczeństwa i świata biznesu".

Celem działalności Akademii WSB jest kształcenie specjalistów w zakresie nauk ekonomicznych, społecznych i technicznych. Poza działalnością dydaktyczną Uczelnia realizuje badania naukowe oraz prowadzi działalność dotyczącą aktywizowania szeroko rozumianego społeczeństwa regionu.

Tworząc akademickie tradycje w regionie i mieście, gwarantując wysoki poziom oraz europejski wymiar kształcenia, Uczelnia stwarza społeczności regionu możliwość samorealizacji i szanse na awans cywilizacyjny w dobie szybko restrukturyzującej się gospodarki. Misją naszej Uczelni jest także rozwijanie kreatywności i wspieranie dążeń do osiągania sukcesów oraz stworzenie solidnych podstaw do dalszej permanentnej edukacji. Potencjał intelektualny pracowników naukowych WSB służy społeczności regionu poprzez planowe projekty badawczo-naukowe.

 

 

 

Wyższa Szkoła Biznesu i Prawa (VŠPP) to uznana i wysokiej jakości uczelniaz dwudziestoletnią historią i tradycją kształcenia i szkolenia przyszłych przedsiębiorców, menedżerów, prawników korporacyjnych, ekspertów od mediów i marketingu oraz innych specjalistów. Oferuje studia licencjackie na kierunkach Biznes i Zarządzanie, Komunikacja Marketingowa, Specjalizacja prawnicza, kierunek Prawo w Biznesie, Prawo w Administracji Publicznej, a także studia magisterskie na kierunkach Ekonomia i Zarządzanie (kierunek Biznes, mgr inż.) Oraz Komunikacja Marketingowa ( tytuł Mgr.). Wszystkie oferowane programy studiów są w unikalny sposób połączone z aktualnymi potrzebami dzisiejszego konkurencyjnego rynku. Szkoła stawia na tzw. Edukację kompetencyjną, gdzie celem jest praktyczna użyteczność nabytej wiedzy i umiejętności, celem jest zerowe bezrobocie absolwentów. Uczelnia oferuje również własne profesjonalne MBA dla menedżerów i przedsiębiorców oraz studia - Prawo w praktyce menedżerskiej. 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji