Warsztaty

Artykuły

Warsztaty Fotograf i realizator obrazu filmowego

Warsztaty z zakresu fotografii i realizacji obrazu filmowego odbyły się w dniach 31 stycznia 2020 r. oraz 6 lutego 2020 r. 

czytaj więcej o Warsztaty Fotograf i realizator obrazu filmowego

Warsztaty Konferansjer i prezenter muzyczny (DJ)

Warsztaty tematyczne on line  w ramach Senioralne Biuro Karier Akademii WSB on line :)


- Prezenter muzyczny / Grzegorz Penar / 25.05.2020 r. g. 16.00     --->       ZAPISUJĘ SIĘWarsztaty będą realizowane online na platformie webinarowej Zoom. Do udziału potrzebny będzie komputer z kamerką i mikrofonem z dostępem do internetu. Warsztaty są realizowane w ramach projektu SENIORALNE BIURO KARIER AKADEMII WSB, dofinansowanego w ramach programu „Uniwersytety Trzeciego Wieku – Seniorzy w akcji” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”.

czytaj więcej o Warsztaty Konferansjer i prezenter muzyczny (DJ)

Warsztaty Dziennikarz nowych mediów

Senioralne Biuro Karier Akademii WSB  zaprasza na pierwsze warsztaty online  - Dziennikarz Nowych Mediów, które poprowadzi dziennikarka Radia Kaotowice - Dominika Sygiet.


Data rozpoczęcia: 6.05.2020 r. godz. 11.00

 

KLIKNIJ TUTAJ ---> ZAPISZ SIĘ NA WARSZTAT ONLINE : DZIENNIKARZ NOWYCH MEDIÓW


Warsztaty będą odbywac się w ramach projketu Senioralne Biuro Karier Akademii WSB dofinansowanego w ramach programu "Uniwersytety Trzeciego Wieku - Seniorzy w akcji" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę".

czytaj więcej o Warsztaty Dziennikarz nowych mediów

Warsztaty Animator czasu wolnego

Warsztaty tematyczne w ramach Senioralnego Biura Karier Akademii WSB OnLine :


- Animator czasu wolnego /Mariusz Wróbel / 12.05.2020 r.               --->      ZAPISUJĘ SIĘ


Warsztaty będą realizowane online na platformie webinarowej Zoom. Do udziału potrzebny będzie komputer z kamerką i mikrofonem z dostępem do internetu. Warsztaty są realizowane w ramach projektu SENIORALNE BIURO KARIER AKADEMII WSB, dofinansowanego w ramach programu „Uniwersytety Trzeciego Wieku – Seniorzy w akcji” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”.

czytaj więcej o Warsztaty Animator czasu wolnego

Warsztaty Nowe technologie w pracy seniora

Warsztaty tematyczne w ramach Senioralnego Biura Karier Akademii WSB online:


Nowe technologie dla seniora / Marcin Gomułka / 19.05.2020 r.     --->       ZAPISUJĘ SIĘWarsztaty będą realizowane online na platformie webinarowej Zoom. Do udziału potrzebny będzie komputer z kamerką i mikrofonem z dostępem do internetu. Warsztaty są realizowane w ramach projektu SENIORALNE BIURO KARIER AKADEMII WSB, dofinansowanego w ramach programu „Uniwersytety Trzeciego Wieku – Seniorzy w akcji” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”.

czytaj więcej o Warsztaty Nowe technologie w pracy seniora 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji