Doradca zawodowy

Z myślą o osobach w wieku 50+ przygotowaliśmy wsparcie ze strony doradców zawodowych, którzy pomogą przygotować dokumenty aplikacyjne, przeprowadzą analizę kompetencji a także wyszukają interesujące oferty pracy lub wolontariatu. Wszystkie osoby zainteresowane nieodpłatnym doradztwem zawodowym prosimy o kontakt mailowy: dpenar@wsb.edu.pl lub telefoniczny 32 295 93 93 celem umówienia dogodnego terminu spotkania konsultacyjnego. 

 

KONSULTACJE Z DORADCĄ ZAWODOWYM OnLine     (Zoom lub videokonferencja na messenger) 


maj- czerwiec 2020 r.      ----->   ZAPISUJĘ SIĘ


Z osobami zgłoszonymi, kontaktować się będzie koordynator projektu celem umowienia spotkania.


Celem konsultacji będzie przede wszystkim poznanie potencjału uczestników, wsparcie w określeniu i nazwaniu swoich kompetencji i mocnych stron. Oprócz profesjonalnej rozmowy doradczej w trakcie procesu chętni uczestnicy będą się mogli wesprzeć autodiagnozą – Kwestionariuszem zainteresowań zawodowych. Podczas procesu doradczego będzie można uzyskać informację na temat obecnych standardów budowy cv, ewentualnie informację zwrotną na temat swojego cv (jeśli zostanie ono przesłane wcześniej).

W przypadku możliwości pogłębienia doradztwa możliwe będzie wstępne opracowanie z uczestnikiem planu działania zmierzającego do polepszenia jego sytuacji na rynku pracy lub symulacja rozmowy kwalifikacyjnej.

 

Poradnictwo indywidualne to proces, który w swoim zamierzeniu powinien doprowadzi do:

• znalezienia zatrudnienia odpowiadającego jego zdolnościom, cechom psychofizycznym i kwalifikacjom albo podjęcia szkolenia pozwalającego doskonalić się lub zdobyć nowy zawód, zwiększającego szansę na znalezienie zatrudnienia,

• pełnego z dokonanego wyboru i jego skutków,

• swobodnego rozwoju osobowości, który wspólnie z doradcą rozwiązał problem,

• zgodnego z zapotrzebowaniem rynku pracy zatrudnienia klienta, wyboru przez niego zawodu lub szkolenia.

 

Uzyskane informacje zwrotne, zostaną przekazane do biura projektu w celu umożliwienia prowadzenia adekwatnego pośrednictwa pracy dla uczestników projektu.

 

Poradnictwo prowadzone będzie przez platformę Zoom lub videokonferencje Messengera. 

 

Doradcy Zawodowi:

 

Bogusława Bębnik - psycholożka, doradczyni zawodowa, trenerka. Ponad 15 lat doświadczenia w doradztwie zawodowym na rzecz różnych grup klientów. Szczególnie chętnie pracuje z grupami kobiet wchodzących na rynek pracy. Jest licencjonowaną moderatorką Design Thinking, trenerką WenDo i asesorką Analizy Potencjału Zawodowego. W projekcie będzie realizowała 10 doradztw.

 

Daria Nawrot – doradca zawodowy Powiatowego Urzędu Pracy w Zabrzu. Trener umiejętności psychospołecznych, doradca zawodowy, szkoleniowiec. Wieloletni pracownik Publicznych Służb Zatrudnienia. Z nieustającą pasją, od kilkunastu lat prowadzi zajęcia i warsztaty obejmujące m.in. zagadnienia rynku pracy,  rozwoju i kompetencji zawodowych. Prywatnie-  pasjonatka wycieczek rowerowych i artystyczna dusza

 

 

Anna Lewicka Psycholog, pedagog, coach, konsultant, trenerka procesów poznawczych, nauczyciel akademicki, doradca zawodowy, ubiegająca się o certyfikat psychoterapeuty w nurcie integratywnym systemowo- ericksonowskim. Posiada 15 latanie doświadczenie zawodowe w pracy z drugim człowiekiem. Współpracuje od wielu lat z biznesem, prowadząc coaching, mentoring, szkolenia i treningi w obszarze rozwoju osobistego oraz kompetencji zawodowych. Realizuje projekty w zakresie rozwoju kompetencji zawodowych i interpersonalnych w procesie grupowym i indywidualnym. Wspiera rozwój drugiego człowieka w ramach autorskich programów rozwoju osobistego oraz zawodowego.

 

 
 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji