Aktualności

Artykuły

Szkolenie dla Państwowej Komisji Badania Wypadków Kolejowych

W dniach 28-30 maja 2019 r. Katedra Transportu i Informatyki Akademii WSB zorganizowała w Milówce zamknięte szkolenie dla członków Państwowej Komisji Badania Wypadków Kolejowych.

czytaj więcej o Szkolenie dla Państwowej Komisji Badania Wypadków Kolejowych

Kompetencje inżynierskie studentów

Akademia WSB dba o to, by rozwijać kreatywność i kompetencje inżynierskie studentów, np. poprzez uczestnictwo w interesujących projektach naukowo-badawczych czy też przygotowanie ciekawych, nowoczesnych i docenianych przez pracodawców programów kształcenia.

czytaj więcej o Kompetencje inżynierskie studentów

Premiera filmu dokumentalnego „Służba całym życiem… Rzecz o Eugeniuszu Wróblu”

Politechnika Śląska i Fundacja Na Dobro Harcerstwa Górnośląskiego zapraszają na premierę filmu w reżyserii Adama Turuli poświęconego Eugeniuszowi Wróblowi, byłemu wicewojewodzie katowickiemu i ministrowi w resortach związanych z transportem. Tragicznie zmarły Eugeniusz Wróbel był naukowcem związanym z Politechniką Śląską, gdzie zajmował się między innymi zagadnieniami z zakresu utrzymania i rozwoju lotnisk oraz kompetencji służb zarządzających ruchem lotniczym. Premiera filmu połączona będzie z dyskusją on-line z udziałem władz uczelni, przedstawicieli branży lotniczej, reżysera i córki bohatera filmu. Serdecznie zapraszamy!


Premiera filmu.....
 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji