Aktualności

Artykuły

Inauguracja Roku Akademickiego 2014/2015 - wykład JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego prof. W. Banysia

z10415399Q,Wieslaw-Banys--rektor-Uniwersytetu-Slaskiego.jpg

Szanowni Państwo,

 

W imieniu organizatorów Uniwersytetu Powszechnego uprzejmie zapraszamy na Uroczystą Inauguracja Roku Akademickiego na Uniwersytecie Powszechnym w Czeladzi, która odbędzie się 17 września 2014 r. o godzinie 17.00 w siedzibie Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Czeladzi przy ul. Tuwima 14 a.

 

Wykład Inauguracyjny wygłosi Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Ślaskiego w Katowicach prof. Wiesław Banyś.

czytaj więcej o Inauguracja Roku Akademickiego 2014/2015 - wykład JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego prof. W. Banysia

Dyplomy, Koncert i Bal Seniora. Rok akademicki 2013/2014 w Uniwersytecie Powszechnym oraz Uniwesrytecie Trzeciego Wieku za nami!

DSC08981.jpg

Czy mając ponad 50 lat można zdobyć dyplom uczelni wyższej? Oczywiście, że tak! Potwierdziła to grupa seniorów, która uczestniczyła w wykładach oraz warsztatach odbywających się od października 2013 r. w Czeladzi.

czytaj więcej o Dyplomy, Koncert i Bal Seniora. Rok akademicki 2013/2014 w Uniwersytecie Powszechnym oraz Uniwesrytecie Trzeciego Wieku za nami!

"Spotkanie z kulturą islamu"

kulturaislamu_052014_8.jpg

"Spotkanie z kulturą islamu" - to tytuł kolejnego wykładu dla uczestników Uniwersytetu Powszechnego w Czeladzi, który odbył się w siedzibie KPSS w Czeladzi.

czytaj więcej o "Spotkanie z kulturą islamu"

"Modnie i wygodnie" dla seniorów z Czeladzi

modnieiwygodnie_2.jpg

"Modnie i wygodnie" - tym razem spotkanie Uniwersytetu Powszechnego w KPSS w Czeladzi dotyczyło mody, wizażu i pielęgnacji! Panie mogły przekonać się, co potrafi zdziałać dobrze wykonany makijaż i fryzura. Przed zgromadzoną publicznością, w pokazie mody zaprezentowały się uczennice Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru z Sosnowca (Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ul. Grota Roweckiego 64).

czytaj więcej o "Modnie i wygodnie" dla seniorów z Czeladzi

Rola aktywności fizycznej seniora

spotkanie_up_03042014_5.jpg

O roli aktywności fizycznej oraz prawidłowo zbilansowanej diecie w profilaktyce zdrowia seniora - o tym uczestnicy kolejnego spotkania Uniwersytetu Powszechnego w Czeladzi rozmawiali z dr Esterą Różycką, dietetykiem.

czytaj więcej o Rola aktywności fizycznej seniora

Strona: Strona 1 | Strona 2 |


 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji