Kim jesteśmy?

Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego ,,GARDA", jest organizacją studencką zrzeszającą w swoich szeregach studentów studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe w Wydziale Zamiejscowym Akademii WSB w Krakowie.

• Celem działalności Koła Naukowego ,,GARDA,, jest poszerzanie swoich zainteresowań oraz wiedzy związanej z szeroko pojmowanym bezpieczeństwem. Koło pozwala również rozwijać swoje umiejętności  poprzez organizowanie warsztatów oraz ćwiczeń z różnych dziedzin bezpieczeństwa. Członkowie Koła uczestniczą w spotkaniach z praktykami o różnej tematyce, w wizytach studyjnych w różnych instytucjach oraz konferencjach naukowych.
  •  Członkowie Koła mogą prowadzić własne badania oraz konstruować własne publikacje, które są następnie omawiane na spotkaniach. Dodatkowo Koło Naukowe ,,GARDA,, zapewnia integrację studentów Wydziału Zamiejscowego oraz nawiązanie współpracy z przedstawicielami innych Kół Naukowych Krakowskich Uczelni Wyższych. Dodatkowym atutem Koła Naukowego jest ciągłe doskonalenie oraz dążenie do jeszcze lepszych efektów naukowych.

Akceptuj Więcej informacji