O zawodach

Od 2004 r. Akademia WSB organizuje Międzypokoleniowe Zawody Narciarskie Amatorów - AWSB Winter Cup. W tegorocznej edycji zapraszamy serdecznie do wspólnej rywalizacji na stoku Wisła-Cieńków już 9 lutego 2020 r., gdzie w rywalizacji sportowej udział wezmą studenci, absolwenci i przyjaciele Akademii WSB. Tegoroczna edycja wydarzenia realizowana jest we współpracy z Nadwiślańską Agencją Turystyczną - www.nat.pl

Organizatorzy przewidzieli liczne atrakcje oraz konkursy z nagrodami. W tym roku po raz pierwszy w zawodach przewidziano dodatkowe kategorie: studenci Uniwersytetów Dziecięcych Akademii WSB, słuchacze i absolwenci studiów podyplomowych MBA oraz VIP (przedstawiciele przedsiębiorstw oraz władz samorządowych, a także pracownicy Uczelni Wyższych). Po raz kolejny na stoku rywalizować będą studenci z Dąbrowy Górniczej oraz Wydziałów Zamiejcowych AWSB w Cieszynie, Olkuszu, Krakowie oraz Żywcu.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia na stoku!

Współorganizacja: