Bazy Elektroniczne

Zapraszamy do korzystania z baz zakupionych dla naszej instytucji. Można z nich korzystać na kilkunastu rozmieszczonych w Bibliotece stanowiskach komputerowych z dostępem do Internetu oraz w sieci Uczelnianej.

Baza EMIS dostęp do czasopism online

Czy wiesz, że korzystając z bazy EMIS masz dostęp do aktualnych numerów wybranych gazet i czasopism? Zachęcamy do korzystania!

Bazy Ogólnodostępne

Czy wiesz, że masz bezpłatny dostęp do wielu baz z różnych dziedzin wiedzy ? Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy...

O Bibliotece

Misja Biblioteki Akademickiej im. prof. Jerzego Altkorna

Biblioteka Akademicka im. prof. Jerzego Altkorna skutecznie wspiera i promuje publiczny wizerunek Uczelni. Pełniąc funkcje naukowe i dydaktyczne skutecznie inspiruje rozwój wiedzy. Wykorzystując najnowsze technologie informacyjne, czyni świat cyfrowy bliższy człowiekowi.

NUKAT

E-PNP