Vital Source - dostęp do anglojęzycznych e-booków

Więcej informacji w zakładce Bazy elektroniczne - Vital Source

Bazy Elektroniczne

Zapraszamy do korzystania z baz zakupionych dla naszej instytucji. Można z nich korzystać na kilkunastu rozmieszczonych w Bibliotece stanowiskach komputerowych z dostępem do Internetu oraz w sieci Uczelnianej.

Bazy elektroniczne

Zapraszamy do korzystania z baz zakupionych dla instytucji akademickich w Polsce przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach licencji krajowej. Można z nich korzystać na kilkudziesięciu rozmieszczonych w Bibliotece stanowiskach komputerowych z dostępem do Internetu oraz w sieci uniwersyteckiej.

Uwaga! Istnieje możliwość korzystania ze źródeł elektronicznych także ze stanowisk komputerowych znajdujących się poza siecią uczelnianą (np. komputerów domowych). W tym celu prosimy o kontakt z Biblioteką: biblioteka@wsb.edu.pl

Polecamy skorzystać z systemu informacji o elektronicznych źródłach dostępnych za pośrednictwem Biblioteki:

• IBUK Libra
  • eboookpoint BIBLIO (dawniej NASBI)
  • Legalis
  • VitalSource
  • ProQuest - ABI/INFORM Complete
  • EMIS
  • Emerald Insight
  • Medline with Full Text
  • EconLit with Full Text
  • SAGE Journals
  • Wirtualna Biblioteka Nauki
  • Polska Bibliografia Naukowa
  • Źródła internetowe dla poszczególnych kierunków

Prosimy o dzielenie się uwagami na temat źródeł z Biblioteką: biblioteka@wsb.edu.pl.

Czekamy również na wszelkie inne sugestie dotyczące gromadzenia i udostępniania elektronicznych źródeł w Bibliotece.

NUKAT

ACADEMICA