Otwarcie punktu wypożyczeń/zwrotów od 27 maja

Serdecznie zapraszamy Czytelników do realizacji zamówień przez katalog OPAC. Punkt wypożyczeń/zwrotów przy Audytorium D. Zachęcamy do korzystania !

Baza EMIS dostęp do czasopism online

Czy wiesz, że korzystając z bazy EMIS masz dostęp do aktualnych numerów wybranych gazet i czasopism? Zachęcamy do korzystania !

Bazy Ogólnodostępne

Czy wiesz, że masz bezpłatny dostęp do wielu baz z różnych dziedzin wiedzy ? Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy...

Bazy Elektroniczne

Zapraszamy do korzystania z baz zakupionych dla naszej instytucji. Można z nich korzystać na kilkunastu rozmieszczonych w Bibliotece stanowiskach komputerowych z dostępem do Internetu oraz w sieci Uczelnianej .

Bazy elektroniczne

Zapraszamy do korzystania z baz zakupionych dla instytucji akademickich w Polsce przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach licencji krajowej. Można z nich korzystać na kilkudziesięciu rozmieszczonych w Bibliotece stanowiskach komputerowych z dostępem do Internetu oraz w sieci uniwersyteckiej.

Uwaga! Istnieje możliwość korzystania ze źródeł elektronicznych także ze stanowisk komputerowych znajdujących się poza siecią uczelnianą (np. komputerów domowych). W tym celu prosimy o kontakt z Biblioteką: biblioteka@wsb.edu.pl

Polecamy skorzystać z systemu informacji o elektronicznych źródłach dostępnych za pośrednictwem Biblioteki:

• IBUK Libra
  • Nasbi
  • Legalis
  • VitalSource
  • ProQuest - ABI/INFORM Complete
  • EMIS
  • Emerald
  • Medline
  • EconLit
  • SAGE Journals
  • WBN
  • PBN
  • Bazy ogólnodostępne
  • Źródła internetowe dla poszczególnych kierunków

Prosimy o dzielenie się uwagami na temat źródeł z Biblioteką: biblioteka@wsb.edu.pl.

Czekamy również na wszelkie inne sugestie dotyczące gromadzenia i udostępniania elektronicznych źródeł w Bibliotece.

epnp