Bazy Elektroniczne

Zapraszamy do korzystania z baz zakupionych dla naszej instytucji. Można z nich korzystać na kilkunastu rozmieszczonych w Bibliotece stanowiskach komputerowych z dostępem do Internetu oraz w sieci Uczelnianej.

Baza EMIS dostęp do czasopism online

Czy wiesz, że korzystając z bazy EMIS masz dostęp do aktualnych numerów wybranych gazet i czasopism? Zachęcamy do korzystania!

ebookpoint BIBLIO (dawniej NASBI)

ebookpoint BIBLIO (dawniej NASBI)

Jest internetową biblioteką profesjonalnych e-booków. Platforma edukacyjna dostępna jest dla studentów, pracowników, przedstawicieli kadry zarządzającej i kadry akademickiej. Korzystanie z bazy ebookpoint BIBLIO wymaga rejestracji i podania indywidualnego kodu dostępu, który można otrzymać kontaktując się z Biblioteką.

WYKAZ DOSTĘPNYCH PUBLIKACJI

W celu otrzymania indywidualnmego kodu dostępu prosimy o kontakt: biblioteka@wsb.edu.pl

NUKAT

ACADEMICA