Otwarcie punktu wypożyczeń/zwrotów od 27 maja

Serdecznie zapraszamy Czytelników do realizacji zamówień przez katalog OPAC. Punkt wypożyczeń/zwrotów przy Audytorium D. Zachęcamy do korzystania !

Baza EMIS dostęp do czasopism online

Czy wiesz, że korzystając z bazy EMIS masz dostęp do aktualnych numerów wybranych gazet i czasopism? Zachęcamy do korzystania !

Bazy Ogólnodostępne

Czy wiesz, że masz bezpłatny dostęp do wielu baz z różnych dziedzin wiedzy ? Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy...

Bazy Elektroniczne

Zapraszamy do korzystania z baz zakupionych dla naszej instytucji. Można z nich korzystać na kilkunastu rozmieszczonych w Bibliotece stanowiskach komputerowych z dostępem do Internetu oraz w sieci Uczelnianej .

PBN

pbn

Polska Bibliografia Naukowa

Portal Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego gromadzący informacje dotyczące polskich i zagranicznych czasopism naukowych oraz publikacji polskich naukowców.

Polska Bibliografia Naukowa umożliwia:

• stworzenie publicznej bibliografii naukowej osób i instytucji,
  • zapoznanie się z dorobkiem polskich naukowców,
  • zapoznanie się z dorobkiem polskich instytucji naukowych,
  • złożenie ankiety czasopisma naukowego (w czasie tur ewaluacji czasopism naukowych),
  • deponowanie pełnych tekstów publikacji naukowej w cenralnym repozytorium PBN.

epnp