Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Otwarcie punktu wypożyczeń/zwrotów od 27 maja

Otwarcie punktu wypożyczeń/zwrotów od 27 maja

Serdecznie zapraszamy Czytelników do realizacji zamówień przez katalog OPAC. Punkt wypożyczeń/zwrotów przy Audytorium D. Zachęcamy do korzystania !

Baza EMIS dostęp do czasopism online

Baza EMIS dostęp do czasopism online

Czy wiesz, że korzystając z bazy EMIS masz dostęp do aktualnych numerów wybranych gazet i czasopism? Zachęcamy do korzystania !

Bazy Ogólnodostępne

Bazy Ogólnodostępne

Czy wiesz, że masz bezpłatny dostęp do wielu baz z różnych dziedzin wiedzy ? Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy...

Bazy Elektroniczne

Bazy Elektroniczne

Zapraszamy do korzystania z baz zakupionych dla naszej instytucji. Można z nich korzystać na kilkunastu rozmieszczonych w Bibliotece stanowiskach komputerowych z dostępem do Internetu oraz w sieci Uczelnianej . 

 

ProQuest - ABI/INFORM

 

ProQuest


Bazy ABI/INFORM Complete zawierają opisy bibliograficzne, abstrakty i pełne teksty artykułów zaczerpnięte z czasopism ukazujących się w Ameryce Północnej, Azji, Australii i Europie.

 

Dostępne są trzy moduły bazy:

  • ABI/INFORM Global (ok. 3000 tytułów czasopism od 1971 r.) 
  • ABI/INFORM Trade & Industry (ok. 1200 tytułów czasopism od 1971 r.)
  • ABI/INFORM Dateline (ok. 190 tytułów biznesowych czasopism lokalnych, regionalnych z USA i Kanady - od 1985)

W kolekcji znajdują się tysiące pełnotekstowych czasopism, rozpraw, dokumentów roboczych, kluczowych czasopism biznesowych i ekonomicznych, takich jak The Economist i Sloan Management Review, raporty krajowe i branżowe oraz główne źródła wiadomości, takie jak Wall Street Journal. Międzynarodowy zasięg bazy daje badaczom pełny obraz firm i trendów biznesowych na całym świecie.

 

Dostęp do bazy z komputerów domowych za pomocą ustawień Proxy, instrukcja dostępna TUTAJ. Prosimy o mail na adres: biblioteka@wsb.edu.pl w celu uzykania hasła. 

epnp

Nasi partnerzy