Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Otwarcie punktu wypożyczeń/zwrotów od 27 maja

Otwarcie punktu wypożyczeń/zwrotów od 27 maja

Serdecznie zapraszamy Czytelników do realizacji zamówień przez katalog OPAC. Punkt wypożyczeń/zwrotów przy Audytorium D. Zachęcamy do korzystania !

Baza EMIS dostęp do czasopism online

Baza EMIS dostęp do czasopism online

Czy wiesz, że korzystając z bazy EMIS masz dostęp do aktualnych numerów wybranych gazet i czasopism? Zachęcamy do korzystania !

Bazy Ogólnodostępne

Bazy Ogólnodostępne

Czy wiesz, że masz bezpłatny dostęp do wielu baz z różnych dziedzin wiedzy ? Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy...

Bazy Elektroniczne

Bazy Elektroniczne

Zapraszamy do korzystania z baz zakupionych dla naszej instytucji. Można z nich korzystać na kilkunastu rozmieszczonych w Bibliotece stanowiskach komputerowych z dostępem do Internetu oraz w sieci Uczelnianej . 

 

VitalSourceVitalSource to platforma anglojęzycznych podręczników cyfrowych, w skład której wchodzą publikacje wydawnictwa Pearson. W ramach dostępu można korzystać ze 100 e-booków z zakresu ekonomii, zarządzania, logistyki, marketingu, finansów i przedsiębiorczości.

 

Czytelnik może korzystać z danego podręcznika przez 24 godziny (jednocześnie z jednego podręcznika może korzystać 3 czytelników), po upływie tego czasu publikacja wraca do puli dokumentów do wypożyczenia i może zostać wypożyczona przez innego lub ponownie przez tego samego czytelnika.

 

Instukcja obsługi bazy

 

Wykaz publikacji dostępnych w VitalSource


Dostęp do bazy z komputerów domowych za pomocą ustawień Proxy, instrukcja dostępna TUTAJ. Prosimy o mail na adres: biblioteka@wsb.edu.pl w celu uzyskania hasła. 

epnp

Nasi partnerzy