Informacje

Bazy Elektroniczne

Bazy Elektroniczne

Zapraszamy do korzystania z baz zakupionych dla naszej instytucji. Można z nich korzystać na kilkunastu rozmieszczonych w Bibliotece stanowiskach komputerowych z dostępem do Internetu oraz w sieci Uczelnianej. 

 

Baza EMIS dostęp do czasopism online

Baza EMIS dostęp do czasopism online

Czy wiesz, że korzystając z bazy EMIS masz dostęp do aktualnych numerów wybranych gazet i czasopism? Zachęcamy do korzystania!

Bazy Ogólnodostępne

Bazy Ogólnodostępne

Czy wiesz, że masz bezpłatny dostęp do wielu baz z różnych dziedzin wiedzy ? Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy...

VitalSourceVitalSource to platforma anglojęzycznych podręczników cyfrowych, w skład której wchodzą publikacje wydawnictwa Pearson. W ramach dostępu można korzystać ze 100 e-booków z zakresu ekonomii, zarządzania, logistyki, marketingu, finansów i przedsiębiorczości.

 

Czytelnik może korzystać z danego podręcznika przez 24 godziny (jednocześnie z jednego podręcznika może korzystać 3 czytelników), po upływie tego czasu publikacja wraca do puli dokumentów do wypożyczenia i może zostać wypożyczona przez innego lub ponownie przez tego samego czytelnika.

 

Instukcja obsługi bazy


User manual

 

Wykaz publikacji dostępnych w VitalSource


Dostęp do bazy z komputerów domowych za pomocą ustawień Proxy, instrukcja dostępna TUTAJ. Prosimy o mail na adres: biblioteka@wsb.edu.pl w celu uzyskania hasła. 

NUKAT

E-PNP

ACADEMICA

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji