Otwarcie punktu wypożyczeń/zwrotów od 27 maja

Serdecznie zapraszamy Czytelników do realizacji zamówień przez katalog OPAC. Punkt wypożyczeń/zwrotów przy Audytorium D. Zachęcamy do korzystania !

Baza EMIS dostęp do czasopism online

Czy wiesz, że korzystając z bazy EMIS masz dostęp do aktualnych numerów wybranych gazet i czasopism? Zachęcamy do korzystania !

Bazy Ogólnodostępne

Czy wiesz, że masz bezpłatny dostęp do wielu baz z różnych dziedzin wiedzy ? Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy...

Bazy Elektroniczne

Zapraszamy do korzystania z baz zakupionych dla naszej instytucji. Można z nich korzystać na kilkunastu rozmieszczonych w Bibliotece stanowiskach komputerowych z dostępem do Internetu oraz w sieci Uczelnianej .

Biblioteki Wydziałów Zamiejscowych

Biblioteki Wydziałów Zamiejscowych Akademii WSB stanowią nieodłączny element systemu biblioteczno-informacyjnego Uczelni.

Studenci Wydziałów Zamiejscowych mają prawo do pełnego korzystania zarówno z zasobów bibliotek Wydziałów Zamiejscowych jak i Biblioteki Akademickiej im. prof. Jerzego Altkorna, która pełni rolę Biblioteki Głównej.

epnp