O Międzynarodowych Centrach Egzaminacyjnych

Znajomość języków obcych otwiera drzwi do wielu możliwości w globalnym świecie. Wiedzą o tym już nie tylko studenci, którzy coraz częściej wybierają studia zagranicą, ale także osoby dorosłe konkurujące na globalnym rynku pracy, jak również osoby w wieku emerytalnym decydujące się podjąć kształcenie w ramach np.: Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wynika to z programu: kształcenie przez całe życie (LLL – Lifelong Learning), który nabiera coraz większego rozmachu. Chcąc posiadać dostęp do najszerszego wachlarza owych możliwości, wszyscy zaangażowani w ten proces powinni wykazać się znajomością języków obcych, w tym języków specjalistycznych: English for Specfic Purposes – ESP.

Akademia WSB oferuje naukę języków obcych potwierdzoną międzynarodowymi certyfikatami. Prowadzimy Międzynarodowe Centra Egzaminacyjne ETS oferujące szeroki wachlarz egzaminów i międzynarodowych certyfikatów, a także przygotowujące do innych egzaminów takich jak m.in. egzaminy Cambridge ESOL oraz Pearson Test of English W niniejszej zakładce można znaleźć informacje o ww. egzaminach.

Procedura rekrutacyjne wymaga jedynie napisania zgłoszenia pocztą elektroniczną do Koordynatora SJO: mnierychly@wsb.edu.pl, tel. 32 295 93 17

Akceptuj Więcej informacji