Aktualności dotyczące projektu

Artykuły

Spotkanie badawcze z prof. Martinem Klattem z University of Southern Denmark

Spotkanie badawcze z prof. dr hab. Martinem Klattem

22 września 2020 r. w Akademii WSB odbyło się spotkanie badawcze pracowników Akademii WSB z prof. dr hab. Martinem Klattem z  University of Southern Denmark. Na spotkaniu omówiono kolejne kroki współpracy w zakresie badań naukowych związanych z zarządzaniem terytorialnym, rozwojem społeczno-gospodarczym, zarządzaniem publicznym, gospodarką gminną i współpracą terytorialną, współpracą transgraniczną. Zaplanowano również międzyuczelniane wymiany studenckie i doktoranckie, organizację forum do wymiany doświadczeń w zakresie współpracy z sektorem biznesu i przedstawicielami samorządu terytorialnego oraz opracowano plan aplikowania o środki na prowadzenie badań naukowych i upowszechnianie ich wyników. 

 

Gościnnie, w spotkaniu wzięli udział również prof. dr. Kostadin Kolarov oraz  prof. dr Silviya Georgieva, przedstawiciele University of National and World Economy w Bułgarii. 

czytaj więcej o Spotkanie badawcze z prof. Martinem Klattem z University of Southern Denmark

Warsztat badacza- prezentacja wyników badań naukowych w kontekście wpływu działalności na funkcjonowanie społeczeństwa i gospodarki

21 września odbyły się warsztaty dla pracowników naukowo-badawczych Akademii WSBW, w czasie których doskonalili swoje kompetencje z zakresu prezentacji wyników badań naukowych w kontekście wpływu działalności na funkcjonowanie społeczeńśtwa i gospodarki a jednocześnie przygotowywali się do procesu ewaluacji działalności naukowej. 

 

 

 

 

czytaj więcej o Warsztat badacza- prezentacja wyników badań naukowych w kontekście wpływu działalności na funkcjonowanie społeczeństwa i gospodarki

Szkolenie z obsługi programu do badań jakościowych Atlas Ti. dla pracowników naukowych Akademii WSB

Uczestnicy szkolenia: pracownicy naukowo-badawczy Akademii WSB

 

Pracownicy naukowi Akademii WSB zaangażowani są w prowadzenie wielu projektów naukowo-badawczych. W dn. 07-08.09.2020 r., uczestniczyli w szkoleniu z zakresu obsługi programu do badań jakościowych Atlas Ti, które prowadził dr hab. Sławomir Mandes z Uniwersytetu Wasrszawskiego.  

czytaj więcej o Szkolenie z obsługi programu do badań jakościowych Atlas Ti. dla pracowników naukowych Akademii WSB

Zaproszenie do udziału w spotkaniu "Warsztat badacza- prezentacja wyników badań naukowych w kontekście wpływu działalności na funkcjonowanie społeczeństwa i gospodarki"

W dniach 21.09 i 29.09. 2020 r. odbędą się spotkania związane z z III kryterium ewaluacji tj. wpływem działalności naukowej na funkcjonowanie społeczeństwa i gospodarki o tytule: "Warsztat badacza-prezentacja wyników badań naukowych w kontakście wpływu działalności na funkcjonowanie społeczeństwa i gospodarki." 


czytaj więcej o Zaproszenie do udziału w spotkaniu "Warsztat badacza- prezentacja wyników badań naukowych w kontekście wpływu działalności na funkcjonowanie społeczeństwa i gospodarki"

Pracownicy AWSB uczestniczyli w międzynarodowej „Letniej szkole współpracy transgranicznej”

W dniach 20-30.07.2020 r. w Cieszynie i na Zaolziu odbyła się "Letnia szkoła współpracy transgranicznej", w której wzieli udział nasi pracownicy: dr hab. Joanna Kurowska-Pysz, prof. AWSB oraz dr Łukasz Wróblewski.

czytaj więcej o Pracownicy AWSB uczestniczyli w międzynarodowej „Letniej szkole współpracy transgranicznej”

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 | Strona 6 | Strona 7 | Strona 8 | Strona 9 |


 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji