KORZYŚCI Z OTRZYMANIA LOGO HR EXCELLENCE IN RESEARCH

Wyróżnienie Logo HR stanowi bardzo istotny wskaźnik jakości pracy i efektywności Uczelni na polu naukowym, a jednocześnie czynnik zwiększający perspektywy udziału Uczelni w międzynarodowych projektach, aplikowania i pozyskiwania środków na badania.

Główne korzyści to:

• Podniesienie atrakcyjności zatrudnienia oraz warunków pracy na Uczelni, która stwarza przyjazne środowisko badaczom oraz respektuje transparentne zasady przy rekrutacji pracowników.
  • Możliwość zamieszczania ogłoszeń na europejskiej platformie rekrutacji naukowców EURAXESS i pozyskiwania współpracowników oraz partnerów projektów pośród wiodących ośrodków naukowych.
  • Wyróżnienie dla Uczelni jako instytucji stwarzającej naukowcom najlepsze i zgodne z europejskimi standardami warunki pracy przy realizacji działalności naukowej lub badawczo-rozwojowej (B+R).
  • Premiowanie Uczelni w:
    • międzynarodowych konkursach grantowych Komisji Europejskiej w Programie Ramowym Unii Europejskiej HORYZONT 2020 w zakresie badań naukowych i innowacji
    • krajowych konkursach grantowych Narodowego Centrum Nauki i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju
    • konkursach i programach finansowania nauki MNiSW;
    • ocenie parametrycznej