Kongresy i konferencje naukowe

Cykliczne konferencje naukowe organizowane w Akademii WSB

Artykuły

Konferencja "New Trends in Management and Production Engineering-Regional, Cross-Border and Global Perspectives

W imieniu Przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego, dr hab. Włodzimierza Sroki, prof. AWSB, uprzemie informujemy o bezpłatnej konferencji naukowej pt: "New Trends in Management and Production Engineering-Regional, Cross-Border and Global Perspectives”, która odbędzie się w trybie zdalnym z wykorzystaniem platformy ZOOM w dniu 5 czerwca 2020 r.

W programie przewidziane są między innymi wystąpienia:

Prof. Ilan Alon (Norwegia), prezentacja pt: „China’s globalization”, Prof. Pantea Foroudi (Wielka Brytania), prezentacja pt: „LIVE OR LOVE THE TRUTH? Understand the relationships between corporate identity, corporate signature, and corporate architecture on love and willingness to purchase”, Prof. Maryna Solesvik (Norwegia), prezentacja pt: „Business models in XXI century”.

Szczegółowe informacje nt. konferencji dostępne są na stronie http://www.wsb.edu.pl/conference-info,m,conf,3068

Konferencja "Territorial and Inter-Organizational Cooperation’2020 23-24 września 2020

W  imieniu dr hab. Joanny Kurowskiej-Pysz, prof. AWSB, serdecznie zapraszam do udziału w bezpłatnej konferencji naukowej pt: "Territorial and Inter-Organizational Cooperation’2020”, która odbędzie się w dniach 23-24 września 2020 r. w Brennej z możliwością udziału on-line.

W programie przewidziane są między innymi wystąpienia:

Prof. Marina Andeva,  University American College Skopje, North Macedonia Prof. Alexandros Apostolakis,  Hellenic Mediterranean University, Greece Prof. Jacinto Garrido Velarde, Department of Territorial Sciences, University of Extremadura, Spain  Beate Grajnert, Programme Manager, DG Regional and Urban Policy, European Commission Prof. Dangis Gudelis,  Institute of Public Administration, Faculty of Public Governance, Mykolas Romeris University in Vilnius, Lithuania Prof. Eduardo Medeiros,  ISCTE-Instituto Universitário de Lisboa, University of Lisbon, Portugal Prof. James W Scott, the Karelian Institute, the University of Eastern Finland, Finland

Szczegółowe informacje nt. konferencji dostępne są na stronie: http://www.wsb.edu.pl/index.php?p=m&idg=taio,5350

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o rejestrację do dnia 30.06.br. poprzez formularz:

Ze względu na niepewną sytuację epidemiologiczną w kraju, zachęcamy do udziału w konferencji w formie zdalnej.

Jednocześnie informujemy, że konferencja odbywać się będzie w języku angielskim.

Międzynarodowa Konferencja Naukowa „New trends in management and production engineering - regional, cross-border and global perspectives”

The International Congress on Sustainable Development, Public Management and Territorial Governance

Ogólnopolska Naukowa Konferencja Doktorantow z cyklu "Parygmaty Współczesnego Zarządzania Organizacjami"

Akceptuj Więcej informacji