Aktualne konkursy

Aktualne konkursy Narodowego Centrum Nauki:

 


 

 • ETIUDA 6  konkurs na stypendia doktorskie -

   Konkurs skierowany jest do osób rozpoczynających karierę naukową, nieposiadających stopnia naukowego doktora, zwanych dalej „wnioskodawcami”, które wykazują się sukcesami w dotychczasowej działalności naukowej i mają wszczęty przewód doktorski w polskiej jednostce naukowej lub będą miały wszczęty przewód doktorski w polskiej jednostce naukowej do 30 czerwca 2018 r.

   

  SONATINA 2 na projekty badawcze realizowane przez osoby posiadające stopień naukowy doktora, uzyskany w okresie do 3 lat przed rokiem wystąpienia z wnioskiem - Konkurs skierowany jest do osób, które posiadają stopień naukowy doktora uzyskany w okresie do 3 lat1 przed rokiem wystąpienia z wnioskiem2, lub którym stopień naukowy doktora zostanie nadany do 30 czerwca 2018 r.

   

  UWERTURA 2 konkurs na staże w zagranicznych zespołach naukowych realizujących granty ERC   dla osób planujących wystąpienie o finansowanie projektów badawczych przez Europejską Radę ds. Badań Naukowych (European Research Council )

   

  Najbliższe konkursy

  TANGO 3 - konkurs na projekty zakładające wdrażanie w praktyce gospodarczej i społecznej wyników uzyskanych w rezultacie badań podstawowych

  JPI AMR 2018 - JPI-EC-AMR jest programem realizowanym przez sieć JPI AMR (Joint Programming Initiative on Antimicrobial Resistance), która wspiera badania z zakresu oporności na antybiotyki realizowane przez międzynarodowe zespoły badawcze. Do tej pory sieć ogłosiła dwa konkursy na projekty badawcze i sfinansowała 10 projektów. W pracach JPI-EC-AMR uczestniczy 20 organizacji z 17 krajów. 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji