Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Dokument niedostępny

Artykuły

Praktyki na kierunku Zarządzanie (Management) studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne, licencjat (6 semestrów)

Dotyczy studentów studiów I stopnia licencjat na kierunku Zarządzanie, którzy mają zgodnie z planem studiów zrealizować praktykę zawodową I, II lub III/dyplomową.

czytaj więcej o Praktyki na kierunku Zarządzanie (Management) studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne, licencjat (6 semestrów)

Praktyki na kierunku Zarządzanie studia II stopnia stacjonarne i niestacjonarne/MANAGEMENT SECOND-CYCLE

Dotyczy studentów studiów II stopnia na kierunku Zarządzanie, którzy są po studiach licencjackich lub inżynierskich i mają zgodnie z planem studiów zrealizować praktykę zawodową/dyplomową.

czytaj więcej o Praktyki na kierunku Zarządzanie studia II stopnia stacjonarne i niestacjonarne/MANAGEMENT SECOND-CYCLE

Praktyki na kierunku Ekonomia studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne, licencjat (6 semestrów)

Dotyczy studentów studiów I stopnia licencjat na kierunku Ekonomia, którzy mają zgodnie z planem studiów zrealizować praktykę zawodową I, II lub III/dyplomową.

czytaj więcej o Praktyki na kierunku Ekonomia studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne, licencjat (6 semestrów)

Praktyki na kierunku Socjologia studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne, licencjat (6 semestrów)

Dotyczy studentów studiów I stopnia licencjat na kierunku Socjologia, którzy mają zgodnie z planem studiów zrealizować praktykę zawodową lub dyplomową.

czytaj więcej o Praktyki na kierunku Socjologia studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne, licencjat (6 semestrów)

Praktyki na kierunku Stosunki Międzynarodowe (International Relationships) studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne, licencjat (6 semestrów)

Dotyczy studentów studiów I stopnia licencjat na kierunku Stosunki Międzynarodowe, którzy mają zgodnie z planem studiów zrealizować praktykę zawodową I, II lub III/dyplomową

czytaj więcej o Praktyki na kierunku Stosunki Międzynarodowe (International Relationships) studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne, licencjat (6 semestrów)

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 |


 
Wirtualna Uczelnia
Logowanie do ProLib (Biblioteka)
Nasi partnerzy