Praktyki na kierunkach: Bezpieczeństwo narodowe i Administracja

Pokój 212

Terminy konsultacji:

Konsultacje zdalne: jgasiorowski@wsb.edu.pl

Konsultacje stacjonarne (pokój 212):  po wcześniejszym uzgodnieniu terminu drogą mailową

Wtorek ( 12.01.2021r.) godz. 9:00-11:00

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość realizacji praktyki zawodowej (częściowe lub całkowite zaliczenie efektów uczenia się) przy współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Praktyka zawodowa polega na wsparciu Telefonicznej Informacji Pacjenta oraz Infolinii Narodowego Programu Szczepień Przeciw COVID-19.

NFZ zapewnia materiały merytoryczne: skrypty i bazy wiedzy niezbędne do realizacji zadań oraz dostęp do aplikacji klienckiej pozwalającej na wykonywanie zadania związanego z odbieraniem telefonów od klientów. Oprócz tego bieżące wsparcie organizacyjne realizowane przez opiekuna praktyk. Niewykluczone jest również wsparcie w innych działaniach związanych z pandemią COVID-19.

Prawdopodobny termin rozpoczęcia udziału studentów w działaniu infolinii to połowa stycznia lub początek lutego 2021 r.

Termin zgłoszenia na praktykę zawodową (projekt NFZ) mija 20 grudnia br.

Zgłoszenie, zainteresowanie udziałem w projekcie proszę zgłaszać na adres mailowy:

Serdecznie pozdrawiam.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, iż - podejmując działania zapobiegawcze rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV2 - Rektor Akademii WSB zdecydowała o zawieszeniu zajęć odbywających się w formie zajęć z bezpośrednim udziałem nauczycieli akademickich i studentów we wszystkich wydziałach i jednostkach dydaktycznych AWSB. Z uwagi na sytuację zawieszenia zajęć dydaktycznych na uczelni, informuję, że zawieszeniu ulegają również w tym okresie dyżury ws. praktyk. Wszelkie zapytania, wnioski o zaliczenie praktyk można przesyłać w formie elektronicznej (scan lub zdjęcie) na adres jgasiorowski@wsb.edu.pl

Szanowni Państwo,

W związku z aktualną sytuacją, która wpływa na przebieg, organizację oraz formę Państwa studiów oraz w uzgodnieniu z władzami uczelni, informuję o zmianach w  zasadach realizacji praktyk:

a) Praktyki już rozpoczęte ale nie zakończone, mogą być realizowane w przedłużonym terminie aż do końca września 2020 roku bez konsekwencji formalnych i finansowych dla odbywających praktyki;

b) Praktyki nie rozpoczęte można przenieść na kolejny semestr również bez konsekwencji formalnych i finansowych dla odbywających praktyki;

c) W przypadku studentów ostatnich semestrów istnieje możliwość przedłużenia terminu realizacji praktyk do końca września bez konsekwencji formalnych i finansowych (naliczania opłat czesnego za miesiąc lipiec- wrzesień) o ile zostanie spełniony warunek – wszystkie wymagane zaliczenia oraz praca  dyplomowa zostaną złożone do 20 czerwca 2020;

d) Dopuszcza się również możliwość realizacji całej praktyki lub jej części w formie on-line, za zgodą pracodawcy, wyrażoną na piśmie i określającą warunki oraz zasady  i sposób dokumentowania jej realizacji. Taka zgoda wraz z odpowiednimi adnotacjami w dzienniczku praktyk , będzie stanowić podstawę zaliczenia.

Szanowni Państwo,

Studenci chcący zaliczyć praktykę studencką w oparciu o  szkolenie odbyte w ramach Legii Akademickiej po odbyciu szkolenia zobowiązani są do złożenia Wniosku o zaliczenie praktyki studenckiej na podstawie zatrudnienia/prowadzenia działalności gospodarczej/podejmowania innych form działalności (załącznik nr 6 procedury) wraz z dokumentacją potwierdzającą odbycie szkolenia w wymaganym czasie, tj. 160 lub 320 godzin na semestr (program szkolenia).

Pełnomocnik Rektora ds. Praktyk Studenckich

dr Jerzy Gąsiorowski

jgasiorowski@wsb.edu.pl

Wirtualna Uczelnia