Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Peelingi chemiczne - szkolenie certyfikowane

Peelingi chemiczne

Szkolenie skierowane do studentów kierunku Kosmetologia. Celem certyfikowanego szkolenia jest nabycie przez studentów kompetencji zawodowych pozwalających wykonywanie profesjonalnych zabiegów z użyciem medycznych peelingów chemicznych. Szkolenie składa się z części teoretycznej i części praktyczej.

 

Część teoretyczna szkolenia obejmuje m.in.:

  • wiedzę na temat rodzajów peelingów chemicznych, 
  • zastosowania poszczególnych peelingów chemicznych, 
  • wskazań i przeciwwskazań do zabiegów, 
  • rodzajów kosmetyków stosowanych podczas zabiegu i przygotowania do zabiegów.

Część praktyczna szkolenia obejmuje m.in.:

  • analizę pacjenta, 
  • planowanie i wykonywanie zabiegu pod okiem prowadzącego, 
  • dobór serii zabiegów, 
  • pielęgnację domową skóry po zabiegu. 

Szkolenie zostanie przeprowadzone w specjalistycznych laboratoriach kosmetologicznych odzwierciedlających realne warunki przyszłej pracy w branży. Szkolenie pozowli studentomnabyć wiedzę dotyczącą rodzajów peelingów chemicznych stosowanych w kosmetologii. Uczestnicy szkolenia będa potrafili przeprowadzić peeling chemiczny z wykorzystaniem kwasów według technik poznanych na szkoleniu. Studenci poszrzą swoją świadomość na temat wpływu peelingów chemicznych na procesy starzenia i regeneracji naskórka. Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.

 

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przeprowadzenie badania bilansu kompetencji przed otrzymaniem wsparcia (przed szkoleniem) oraz po jego zakończeniu. Pozyskane dane zostaną wykorzystane do zmierzenia efektów udzielonego w projekcie wsparcia.

 

Wypełnienie bilansu kompetencji (kwestionariusz on-line) jest warunkiem obligatoryjnym otrzymania certyfikatu po zakończonym szkoleniu.


Udział w nieodpłatnych szkoleniach to możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności, które będą wsparciem w procesie wejścia na rynek pracy.

  

Nasi partnerzy