Informacje

Studia za granicą!

Studia za granicą!

Studia w ramach programu Erasmus dla studentów WSB.

Relacje uczestników

Artykuły

Wrażenia studentki Katarzyny Markiewicz z pobytu na studiach w Norwegii

K.Markiewicz_1.jpg

Wyjazd do Norwegii od dłuższego czasu był moim marzeniem, dlatego gdy na pierwszym roku dowiedziałam się o możliwości wyjazdu na stypendium do Nesna University od razu postanowiłam zawalczyć. Mimo, że jednym z najważniejszych czynników przy wyborze kandydata na stypendium jest średnia ocen to samo zaangażowanie też ma niesamowity wpływ. I dobrze wiem o czym mówię. Myślę, że pani Dominika Czerniak, koordynatorka tych wyjazdów, w pewnym momencie chciała uciekać jak tylko zobaczyła mnie znowu stojącą przed jej drzwiami. Jednak, gdy zaczął się moment składania podań była bardzo pomocna. Wszystko mi dokładnie wytłumaczyła, zapoznała mnie również z osobami, które już w tym stypendium uczestniczyły. I w taki o to sposób wyjechałam do Norwegii.

czytaj więcej o Wrażenia studentki Katarzyny Markiewicz z pobytu na studiach w Norwegii

Olga odbyła praktykę w Dziale Współpracy z Zagranicą w Bifrost University

islandia.jpg

Wyjazd na praktykę do Islandii to jedna z najlepszych przygód w moim życiu. Swoją praktykę odbyłam w Dziale Współpracy z Zagranicą w Bifrost University gdzie wspierałam Koordynatora ds. współpracy z zagranicą w prowadzeniu pracy działu. Do moich obowiązków należało m.in. przygotowanie materiałów informacyjno promocyjnych dla studentów przyjeżdżających, obsługa studentów przyjeżdżających na studia do Bifrost, pomoc w organizacji Letniej Szkoły Językowej, prowadzenie korespondencji z partnerami zagranicznymi oraz wsparcie administracyjno-biurowe.  Oprócz tego uczestniczyłam też w kursie kultury i języka islandzkiego oraz wykładach prowadzonych przez profesorów z zagranicznych uczelni partnerskich, którzy gościli w Bifrost University.

czytaj więcej o Olga odbyła praktykę w Dziale Współpracy z Zagranicą w Bifrost University

Milena i Krzysztof studiowali w Nesna University College w Norwegii

Milena Pawlik i Krzysztof Walczak, filologia angielska, rok 2, studia licencjackie, zrealizowali część swoich studiów na Nesna University College w Norwegii.

czytaj więcej o Milena i Krzysztof studiowali w Nesna University College w Norwegii

Erika studiowała w Bifrost University w Islandii

Erika Dmytrenko, studentka kierunku Stosunki międzynarodowe realizowała część swoich studiów w Bifrost University w Islandii.

czytaj więcej o Erika studiowała w Bifrost University w Islandii 

Nasi partnerzy

Kontakt

Karolina Błeszyńska
Specialist for International Relations
tel. +48 32 295 93 16
fax. +48 32 295 93 44
email: kbleszynska@wsb.edu.pl 

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji