Program Rozwoju Kompetencji

Szkolenia dla studentów

W związku z realizacją przez Akademię WSB projektu pn. „Excellence in Education – Kompleksowy Program Rozwoju Akademii WSB” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 zapraszamy do udziału w szkoleniach skierowanych do studentów czterech ostatnich semestrów studiów Akademii WSB.


Proponowane przez Akademię WSB w ramach projektu oferta kursów i szkoleń tworzy część Programu Rozwoju Kompetencji. Pierwsza część Programu Rozwoju Kompetencji jest podzielona na szkolenia interpersonalne, informatyczne oraz certyfikowane kursy i warsztaty.

 

Drugą częścią Programu Rozwoju Kompetencji są spotkania z praktykami oraz wizyty studyjne.

 

Każda forma wsparcia (szkolenie, spotkanie z praktykiem, wizyta studyjna) w Programie Rozwoju Kompetencji poprzedzone jest bilansem kompetencji, który uczestnik szkolenia przechodzi także po zakończonym kursie. Dane uzyskane podczas badania zostaną wykorzystane do zmierzenia efektów wsparcia. Wypełnienie kwestionariusza jest warunkiem otrzymania certyfikatu po szkoleniu.

 

Bilans dostępny jest tutaj:

 

www.wsb.edu.pl/bilans

 

 

Dane uzyskane podczas badania pomogą także zaproponować studentom Akademii WSB adekwatne wsparcie w postaci udziału w szkoleniach miękkich i specjalistycznych.

Proponowana oferta kursów jest opracowana na podstawie wcześniejszej analizy uwzgledniającej najbardziej poszukiwane i pożądane przez pracodawców kompetencje wśród rekrutowanych przez nich kandydatów.

 

Udział w nieodpłatnych szkoleniach daje niepowtarzalną okazję do zdobycia wiedzy i umiejętności, które będą wsparciem w procesie wejścia na rynek pracy.

 

Zapisz sie na szkolenie 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji