26 marca 2015

Artykuły

Podróż po planetach Układu Planetarnego

Godz. 10.00-11.00
Miejsce: Aula 105/106 WZ Cieszyn


Wykład promujący Cieszyński Uniwersytet Dzieci
W trakcie Festiwalu Nauki najmłodsi uczestnicy będą mieli okazję wyruszyć w podróż po planetach naszego Układu Planetarnego. Dowiedzą się jakie obiekty znajdują się we Wszechświecie, ile jest gwiazd na niebie i jakie ciała można obserwować w poszczególnych porach roku. Na zakończenie wykładu poznają sposób określania godziny wschodu i zachodu Słońca za pomocą mapy obrotowej nieba.

czytaj więcej o Podróż po planetach Układu Planetarnego

Warsztaty: Podstawowe elementy tańca mażoretkowego

Godz. 12.30 -13.30

Miejsce: Aula 102/103 WZ Cieszyn


Karolinka Gryciuk – studentka Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie WSB, od 8 lat uczy się tańca mażoretkowego. Od tego roku jest instruktorką mażoretek I i II stopnia. Mażoretki prezentują dwa style tańca pom-pom oraz baton. Taniec z batonem polega na operowaniu pałeczką marszową do muzyki z ujęciem podstawowego kroku – marszu. Ważne są tu ewolucje z efektownym kręceniem, a także podrzutem pałeczki. Wymaga to wiele umiejętności manualnych, gracji i dobrej techniki tańca, natomiast pom-pom jest to taniec z pomponami tzw. cheerleading. Na warsztatach skupi się na operowaniu pałeczką marszową (batonem) i przedstawi podstawowe elementy prezentacji pałeczki oraz kręcenie jej na kilka sposobów

Co zrobić z nietrafionym zakupem w Internecie lub u domokrążcy – czyli prosto i przystępnie o konsumenckim prawie odstąpienia od umowy.

Godz. 12.30 -13.30

Miejsce: Aula 105/106 WZ Cieszyn

 

Prawie każdy z nas co najmniej raz był niezadowolony z zakupu dokonanego w Internecie lub u domokrążcy. Czy możemy taką rzecz oddać nawet jeśli nie ma wad? Jak to zrobić? Ile będzie nas to kosztowało? Jakie niespodzianki ma dla nas przygotowane sprzedający? Zapraszamy na ciekawy wykład z zakresu prawa konsumenckiego.

czytaj więcej o Co zrobić z nietrafionym zakupem w Internecie lub u domokrążcy – czyli prosto i przystępnie o konsumenckim prawie odstąpienia od umowy. 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji