O grupie

„Grupa poPRzezMEDIA" to przedsięwzięcie pozwalające włączyć studentów w działania podejmowane przez uczelnię, jednocześnie wspierając inicjatywy studenckie ukierunkowane na konkretną dziedzinę wiedzy w tym wypadku na marketing, reklamę i PR.
Współpraca Grupy poPRzezMEDIA z Biurem Karier i Promocji WSB z jednej strony umożliwia wyposażenie uczestników projektu w umiejętności i wiedzę, której brakuje na studiach, z drugiej jest wsparciem dla działań BKiP.
Biuro Karier i Promocji pełni w projekcie funkcję koordynatora, nadzoruje realizację poszczególnych przedsięwzięć, wspomaga w organizacji szkoleń oraz wspiera swoją wiedzą merytoryczną uczestników Grupy. Nie mniej jednak Grupa poPRzezMEDIA jest organizacją studencką, której działalność opiera się na zaangażowaniu i dobrowolnej aktywności wszystkich jej uczestników.

Biuro:

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej