Fotorelacje

Artykuły

Senioralia Metropolitalne Akademii WSB już za nami!

27 września bawiliśmy się w Dąbrowie Górniczej na Senioraliach Metropolitalnych organizowanych przez Akademię WSB. Na to wspaniałe święto Seniorów przybyło prawie tysiąc zaproszonych gości z 13 Uniwersytetów Trzeciego Wieku z naszego regionu!

 

 

czytaj więcej o Senioralia Metropolitalne Akademii WSB już za nami!

Międzypokoleniowy Pociąg do Nauki

Warszawa nas pokochała! ... a My Ją !!!


22 czerwca razem ze 100 słuchaczami z 9 Uniwersytetów Trzeciego Wieku w ramach projektu "Jak nie My, to kto?" Akademii WSB dofinansowanego ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego  - byliśmy na całodniowej wycieczce w Warszawie - Międzypokoleniowy Pociąg do Nauki. Zwiedziliśmy Muzeum Powstania Warszawskiego i bawiliśmy się w Centrum Nauki Kopernik! Był czas na obiad i kawę na Starym Mieście. Bardzo ciekawe okazały się także nasze przejażdżki 100 osobową grupą tramwajem 22, Metrem Rondo Daszuńskiego - Stacja Centrum Nauki Kopernik - jak i autobusem 157. Wszystkie dla nas podjeżdżały prawie puste. Dzień minął nam niewiadomo kiedy - w atmosferze radości, usmiechu, żartu, wzajemnej pomocy. Z taką grupą podróżowanie to sama przyjemność .

czytaj więcej o Międzypokoleniowy Pociąg do Nauki

Międzypokoleniowy Turniej Brydżowy w Dąbrowie Górniczej

Nagrody zgarnięte brawurowo!

 

29.05.2018 r. w ramach projektu "Jak nie My, to kto?" realizowanego przez Akademię WSB a dofinansowanego ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego odbył się Międzypokoleniowy Turniej Brydża w Akademii WSB w Dabrowie Górniczej. Wzieło w nim udział 100 słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku, które biorą udział w projekcie. Rozgrywki nadzorowali sędziowie z Śląskiego Związku Brydża Sportowego.

 

Zwyciężyła drużyna z Zawiercia! Wszystkim nagrodzonym zawodnikom i drużynom gratulujemy!

czytaj więcej o Międzypokoleniowy Turniej Brydżowy w Dąbrowie Górniczej 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji