Organizatorzy

 ORGANIZATOR

WSB w Cieszynie

Organizatorem Konferencji jest Katedra Zarządzania i Inżynierii Produkcji Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

 

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej istnieje od 1995 r. i jest uczelnią o ugruntowanej pozycji w środowisku naukowym. Od lat plasuje się w czołówce polskich uczelni. W 2013 r. uczelnia zajęła 1. miejsce w województwie i 10. w Polsce w rankingu prowadzonym przez dziennik Rzeczpospolita i czasopismo Perspektywy. Uzyskała również jedną z najwyższych kategorii naukowych - „A”.

 

Przy Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej funkcjonują trzy Wydziały Zamiejscowe w miastach Cieszyn, Olkusz i Żywiec.

 

Wydział Zamiejscowy w Cieszynie działa od pięciu lat. Sukcesywnie przybywa w nim studentów, którzy decydują się na studia I-go i II-go stopnia oraz studia podyplomowe. W najnowszej ofercie studiów podyplomowych na semestr letni roku akademickiego 2013/2014 znalazły się takie kierunki jak: Zamówienia publiczne i zarządzanie projektem, Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy czy Akademia trenerów biznesu.

WSPÓŁORGANIZATORZY

Vysoka skola podnikani  Fach S.A.


 

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji