Akademia Młodego Przedsiębiorcy w Częstochowie

Artykuły

Startuje III edycja Akademii Młodego Przedsiębiorcy w Częstochowie

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej we współpracy z Urzędem Miasta Częstochowy zaprasza uczniów częstochowskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na zajęcia Akademii Młodego Przedsiębiorcy. Patronat nad inicjatywą objęła Loża Częstochowska Business Center Club.

czytaj więcej o Startuje III edycja Akademii Młodego Przedsiębiorcy w Częstochowie

Liderzy Europy w ramach Akademii Młodego Przedsiębiorcy

Ponad 200 uczniów częstochowskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych wzięło udział w edukacyjnej grze ekonomicznej, przeprowadzonej w ramach Akademii Młodego Przedsiębiorcy Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Liderzy Europy to wirtualna podróż po europejskich stolicach, nauka oszczędności i budowania relacji między uczestnikami.

czytaj więcej o Liderzy Europy w ramach Akademii Młodego Przedsiębiorcy

O manipulacji, czyli kolejne spotkanie Akademii Młodego Przedsiębiorcy w Częstochowie

Jaki związek ma psychologia z zarządzaniem i prowadzeniem własnego biznesu? Czy potrafimy kontrolować zachowania innych ludzi? Jak radzić sobie z pełnym perswazji światem reklamy? Oto tematy marcowego wykładu, który dla częstochowskiej młodzieży wygłosił dr Maciej Witkowski, antropolog i psycholog kulturowy, adiunkt Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o O manipulacji, czyli kolejne spotkanie Akademii Młodego Przedsiębiorcy w Częstochowie

„Media społecznościowe: Bizne$ vs. Rozrywk@” - Akademia Młodego Przedsiębiorcy w Częstochowie

Potencjał mediów społecznościowych, zasady komunikacji w Internecie oraz wykorzystanie nowych technologii w rozwoju firmy. Kolejne spotkanie w ramach Akademii Młodego Przedsiębiorcy w Częstochowie przyciągnęło wielu młodych adeptów innowacji technologicznych. Lutowy wykład dla młodzieży poprowadził Jacek Uroda, ekspert w dziedzinie e-marketingu, wykładowca akademicki Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o „Media społecznościowe: Bizne$ vs. Rozrywk@” - Akademia Młodego Przedsiębiorcy w Częstochowie

Chcesz być eXpertem? – zaplanuj swoją przyszłość. Kolejny wykład AMP

Co zrobić, aby zaangażowanie i czas poświęcony na naukę zaowocował zdobyciem wymarzonej pracy w przyszłości? Wraz z uczestnikami kolejnego wykładu Akademii Młodego Przedsiębiorcy wątpliwości te rozwiał dr inż. Marek Pyka, wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Spotkanie odbyło się 21 stycznia 2016 r.  w IV Liceum Ogólnokształcącym im. H. Sienkiewicza.

czytaj więcej o Chcesz być eXpertem? – zaplanuj swoją przyszłość. Kolejny wykład AMP

Marek Zuber poprowadził wykład dla młodzieży

Czy warto uczyć się finansów i ekonomii w dobie komputerów i informatyki? Na takie pytanie poznali odpowiedź uczestnicy kolejnego spotkania w ramach Akademii Młodego Przedsiębiorcy w Częstochowie. 16 grudnia 2015 r. wykład dla młodzieży poprowadził Marek Zuber, znany polski ekonomista, ekspert TVN CNBC.

czytaj więcej o Marek Zuber poprowadził wykład dla młodzieży

Prosto do celu… czyli kolejny wykład w ramach AMP

25 listopada 2015 r. odbył się drugi wykład w ramach Akademii Młodego Przedsiębiorcy w Częstochowie. Gościem specjalnym była dr Sabina Ratajczak, Dyrektor Centrum Jakości i Innowacji WSB, która wygłosiła wykład pt. „Prosto do celu – Jak skutecznie wyznaczać i osiągać cele zawodowe i osobiste?”.

czytaj więcej o Prosto do celu… czyli kolejny wykład w ramach AMP

Ruszyła druga edycja Akademii Młodego Przedsiębiorcy

28 października 2015 r. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Urząd Miasta Częstochowy zainaugurowały drugą edycję Akademii Młodego Przedsiębiorcy. W comiesięcznych spotkaniach, mających na celu promowanie postawy przedsiębiorczej, wezmą udział uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Patronat nad inicjatywą objęła Loża Częstochowska Business Centre Club.

czytaj więcej o Ruszyła druga edycja Akademii Młodego Przedsiębiorcy

Jak zarządzać talentami? – podsumowanie Akademii Młodego Przedsiębiorcy

O talentach, podnoszeniu kompetencji, konieczności ciągłego aktualizowania wiedzy i ciężkiej pracy rozmawiali słuchacze Akademii Młodego Przedsiębiorcy w Częstochowie podczas uroczystego zakończenia roku akademickiego. Wydarzenie odbyło się we wtorek 17 czerwca w Parku Przemysłowo-Technologicznym w Częstochowie.

czytaj więcej o Jak zarządzać talentami? – podsumowanie Akademii Młodego Przedsiębiorcy

Akademia Młodego Przedsiębiorcy - film

Zapraszamy do zobaczenia krótkiej relacji wideo z jednego ze spotkań Akademii Młodego Przedsiębiorcy - warsztatu prowadzonego przez dr Sabinę Ratajczak

czytaj więcej o Akademia Młodego Przedsiębiorcy - film

Strona: Strona 1 | Strona 2 |


 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji