Partnerzy

 

Akademia WSB powstała 22 lata temu i obecnie jest jedną z 5 czołowych uczelni niepublicznych w Polsce. Akademia WSB prowadzi edukację I i II stopnia, seminarium doktoranckie, studia podyplomowe i inne formy edukacji pozaformalnej (szkolenia biznesowe). Centrum Transferu Technologii, Centrum Inżynierii Biznesu, Centrum Współpracy Gospodarczej i Centrum Nowoczesnych Metod i Edukacji Technologii działa na Uniwersytecie. Uniwersytet zatrudnia 900 osób, obecnie kształci 8000 studentów. W ramach różnych form nieformalnego szkolenia kształci 4000 osób.

Akademia WSB prowadzi również Zagłębiowski Inkubator Przedsiębiorczości, który jest szkołą biznesu dla startupów. Pracownicy Inkubatora opracowali programy szkoleniowe w zakresie "Lean StartUp i MVP", "Stworzenie modelu biznesowego dla start-upów" itp. Prowadziliśmy również projekt o nazwie "Akademia Liderów Młodej Przedsiębiorczości". Celem projektu była promocja przedsiębiorczości i przedsiębiorczości społecznej wśród 300 młodych osób z województwa śląskiego. Podczas tego projektu promowaliśmy również produkcję, plany biznesowe, inkubatory przedsiębiorczości i akceleratory biznesu.

 

Strona: http://www.wsb.edu.pl

 

 

         

Akademia Sił Zbrojnych generała Milana Rastislava Štefánika w Liptowskim Mikułaszu jako publiczny uniwersytet wojskowy uznany za granicą oferuje wykształcenie o wysokim standardzie porównywalne z najlepszymi uczelniami publicznymi w Republice Słowackiej, a także z tymi z obszaru edukacji w Europie Środkowej. Misją uczelni jest zapewnienie kadetom wykształcenie i szkolenia na poziomie uniwersyteckim, aby przyczynić się do kompleksowego ulepszenia ich osobowości, poszerzenia wiedzy, kreatywności i zmotywowania ich do służby w Siłach Zbrojnych Republiki Słowackiej. (źródło)

Głównymi ekspertami w projekcie po stronie słowackiej są: 

 

 

 

- Prof. Ing. Martin Petruf, PhD. - Koordynator projektu dla obszaru Liptovský Hrádok, ekspert w logistyce, zarządzaniu kryzysowym i bezpieczeństwie. Autor ponad dwustu publikacji naukowych i profesjonalnych. Były dziekan Wydziału Logistyki.

 

- Doc. Mgr. Mária Petrufová, PhD. - Główny Koordynator projektu w AOS, Ekspert ds. Zasobów ludzkich, personel zawodowego oraz usług socjalnych. Autor ponad stu publikacji naukowych i profesjonalnych. Szef departamentów zarządzania.

 

- Doc. Ing. Miroslav Školník, PhD. - Koordynator projektu w AOS, ekspert w logistyce, zarządzaniu kryzysowym i transporcie. Autor ponad stu publikacji naukowych i zawodowych. Profesor nadzwyczajny w Departamencie Zarządzania.

 


Strona: http://www.aos.sk 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji