Wiadomości Kultura 2014

Artykuły

II Konferencja poświęcona kulturze już w październiku 2014 r.

23 i 24 października już po raz drugi będziemy gościć w Cieszynie przedstawicieli środowiska zarówno naukowego, jak i biznesowego: pracowników naukowo-dydaktycznych, menedżerów kultury, osoby zatrudnione w instytucjach kultury, animatorów kultury.

Wydział Zamiejscowy w Cieszynie jest organizatorem Międzynarodowej Konferencji Naukowej poświęconej problemom zarządzania i marketingu w instytucjach kultury, której owocami są dwie monografie naukowe.

czytaj więcej o II Konferencja poświęcona kulturze już w październiku 2014 r.

Patronat honorowy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

II Międzynarodowa Konferencja Naukowa Współczesne problemy zarządzania i marketingu w instytucjach kultury została objęta patronatem honorowym Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wydzarzenie odbędzie się po obu stronach Olzy - w Cieszynie i Czeskim Cieszynie. Wydział Zamiejscowy w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do udziału w Konferencji, która odbędzie się 23 i 24 października 2014 r.

czytaj więcej o Patronat honorowy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Udostępniono program konferencji

23 i 24 października w Cieszynie i w Czeskim Cieszynie odbędzie się II Międzynarodowa Konferencja Naukowa Współczesne problemy zarządzania i marketingu w instytucjach kultury.

 

Zapraszamy do zapoznania się z Programem Konferencji >>>>>

Podsumowanie II Międzynarodowej Konferencji Naukowej

23 i 24 października w Cieszynie i Czeskim Cieszynie gościliśmy uczestników II Międzynarodowej Konferencji Naukowej Współczesne problemy zarządzania i marketingu w instytucjach kultury. Organizatorem konferencji był Wydział Zamiejscowy w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Podsumowanie II Międzynarodowej Konferencji Naukowej 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji