Informacje

Akcje promocyjne

Galerie

Dni Dąbrowy Górniczej 2012

Kategoria: Akcje promocyjne

W dniach od 25 do 27 maja w Parku Hallera odbyły się Dni Dąbrowy Górniczej. Sponsorem głównym była Wyższa  Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Dni Dąbrowy Górniczej 2012

Festiwal Ludzi Aktywnych

Kategoria: Akcje promocyjne

23 września pod Pałacem Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej odbył się Festiwal Ludzi Aktywnych. Podczas festiwalu Doradca Zawodowy WSB - Katarzyna Sienkiewicz- udzielał bezpłatnych porad z zakresu poruszania się po rynku pracy, udzielał informacji o źródłach ofert pracy, sposobach podnoszenia kwalifikacji. Każdy zainteresowany mógł wypełnić Test Predyspozycji Zawodowych, którego wyniki przedyskutował z doradcą.

czytaj więcej o Festiwal Ludzi Aktywnych

Dni Miasta - Żakalia

Kategoria: Akcje promocyjne

W dniach 29-31 maja 2009 r. w Parku Hallera odbyły się Dni Miasta Dąbrowa Górnicza. Głównym sponsorem imprezy była Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej. W imprezie uczestniczyło ponad 5 000 tys. osób.

czytaj więcej o Dni Miasta - Żakalia

Maj Junior Festiwal

Kategoria: Akcje promocyjne

W dniach 7-9 maja 2010 r. Dąbrowski Uniwersytet Dziecięcy obecny był na Maj Junior Festiwal. Na wszystkich zgromadzonych w tym dniu w Katowicach czekało mnóstwo atrakcji przygotowanych przez studentów WSB. W programie znalazło się między innymi: malowanie twarzy, konkurs plastyczny, warsztaty taneczne. Dla tych najbardziej spragnionych słodyczy czekała wata cukrowa. W imprezie wzięło udział ponad 700 dzieci.

czytaj więcej o Maj Junior Festiwal 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji