Informacje

Targi pracy

Galerie

IV Targi Pracy i Praktyk Studenckich - wykład inauguracyjny

Kategoria: Targi pracy

IV Targi Pracy i Praktyk Studenckich -zaproszeni goście:Tomasz Górski (Wicedyrektor WUP-u), Joanna Trzcionka (Prezes Fundacji

500 miejsc pracy, praktyk i staży, 2000 uczestników, 350 indywidualnych porad, 510 przeszkolonych osób, to wszystko w ramach IV Targów Pracy i Praktyk Studenckich w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.
23 lutego 2012r w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyły się IV Targi Pracy i Praktyk Studenckich, przy współpracy z Filiami Młodzieżowego Biura Pracy OHP z Sosnowca i Dąbrowy Górniczej oraz Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej z Dąbrowy Górniczej. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęli: Śląski Kurator Oświaty oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach.

czytaj więcej o IV Targi Pracy i Praktyk Studenckich - wykład inauguracyjny

IV Targi Pracy i Praktyk Studenckich - wystawcy

Kategoria: Targi pracy

IV Targi Pracy i Praktyk Studenckich - wystawcy

Ponad 52 wystawców wzięło udział w IV Targach Pracy i Praktyk Studenckich w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej w dniu 23.02.2012. Wśród pracodawców znaleźli się m.in.: PricewaterhouseCoopers, Capgemini Poland, UPC, Grupa ING, Addeco, Grafton Recruitment, Komenda Miejska Policji w Dąbrowie Górniczej, Regionalna Izna Gospodarcza w Katowicach, SMG KRC, Job Trainings, Otawa Group, Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia, Rainbow Tours, BankPKO BP, Ergo Hestia, SKOK "Arka",Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach, Dart-Pol, Work Service S.A. i wielu innych.

czytaj więcej o IV Targi Pracy i Praktyk Studenckich - wystawcy

IV Targi Pracy i Praktyk Studenckich - szkolenia dla studentów

Kategoria: Targi pracy

IV Targi Pracy i Praktyk Studenckich - szkolenie firmy SMG KRC/ Otawa Group (Tomasz Otawa)

Równolegle do Targów Pracy i Praktyk Studenckich 23 lutego 2012 r. odbywała się Akademia Rozwoju Kompetencji. Akademia to strefa przeznaczona dla osób zainteresowanych podnoszeniem kompetencji interpersonalnych oraz zawodowych, to szereg bezpłatnych szkoleń i warsztatów prowadzonych przez firmy biorące udział w targach. Tematyka szkoleń związana jest z jednej strony działalnością branży danej firmy i ma na celu zapoznanie uczestników z firmą, możliwością rozwoju kariery, a także  wyposażenie uczestników w bardziej specjalistyczną wiedzę. Z drugiej strony w ramach Akademii Rozwoju Kompetencji uczestnicy mogą wziąć udział w szeregu szkoleń dotyczących poruszania się po rynku pracy (poszukiwanie pracy, rozmowy kwalifikacyjne, autoprezentacja zawodowa).

czytaj więcej o IV Targi Pracy i Praktyk Studenckich - szkolenia dla studentów

IV Targi Pracy i Praktyk Studenckich - szkolenia dla uczniów szkół średnich

Kategoria: Targi pracy

IV Targi Pracy i Praktyk Studenckich - szkolenie

Równolegle do Targów Pracy i Praktyk Studenckich 23 lutego 2012 r. odbywała się Akademia Rozwoju Kompetencji. Akademia to strefa przeznaczona dla osób zainteresowanych podnoszeniem kompetencji interpersonalnych oraz zawodowych, to szereg bezpłatnych szkoleń i warsztatów prowadzonych przez firmy biorące udział w targach. Podczas tegorocznych targów w Akademii Rozwoju Kompetencji wzięli udział obok studentów i absolwentów uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Wśród tematów szkoleń mona było znaleźć m.in.: "Matura i co dalej", "Skuteczna rozmowa kwalifikacyjne" czy "Wolontariat wczoraj i dziś".

czytaj więcej o IV Targi Pracy i Praktyk Studenckich - szkolenia dla uczniów szkół średnich

Ogólnokrajowy Tydzień Kariery

Kategoria: Targi pracy

21 października 2011 r.  w Olkuszu odbyło się spotkanie "Poradnictwo kariery dla każdego ucznia" w ramach Ogólnokrajowego Tygodnia Kariery. Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu we współpracy z uczelniami wyższymi województwa śląskiego i małopolskiego, w tym z Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej zorganizował spotkanie dla maturzystów powiatu olkuskiego, w ramach którego uczelnie wyższe mogły zaprezentować ofertę kształcenia ze szczególnym uwzględnieniem tzw. "kierunków przyszłości".Z ramienia Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej z maturzystami rozmawiał Doradca Zawodowy, który przedstawił propozycję kierunków kształcenia oraz listę najbardziej pożądanych na rynku pracy zawodów z uwzględnieniem prognoz rynku pracy na lata 2015-2030.

czytaj więcej o Ogólnokrajowy Tydzień Kariery

Europejskie Targi Przedsiębiorczości, Pracy i Edukacji

Kategoria: Targi pracy

Dnia 12 października 2011 r. Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach zorganizował po raz kolejny Europejskie Targi Przedsiębiorczości, Pracy i Edukacji. Wśród wystawców targów znalazły się instytucje i organizacje wspierające i promujące zatrudnienie z całego województwa, wśród nich Akademickie Biuro Karier naszej Uczelni. Pracownicy ABK prezentowali odwiedzającym targi: liczne oferty pracy, praktyk i staży, bezpłatne szkolenia i warsztaty, możliwość wypełnienia kwestionariusza preferencji zawodowych a także najnowsza ofertę edukacyjna Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, ze szczególnym uwzględnieniem kierunków studiów "gwarantujących" zatrudnienie.

czytaj więcej o Europejskie Targi Przedsiębiorczości, Pracy i Edukacji

Targi Pracy i Praktyk Studenckich - 24.02.2011 r.

Kategoria: Targi pracy

Ponad 1000 osób odwiedziło WSB 24 lutego 2011 r.  Tego dnia w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyła się kolejna edycja Targów Pracy i Praktyk Studenckich. Organizowane targi były jednym z elementów realizowanego w WSB programu "3 dni studiujesz, 2 dni pracujesz", którego głównym założeniem jest nawiązanie ścisłego kontaktu oraz współpracy pomiędzy studentem, absolwentem oraz pracodawcą.

czytaj więcej o Targi Pracy i Praktyk Studenckich - 24.02.2011 r.

Targi Pracy i Przedsiębiorczości 2010

Kategoria: Targi pracy

W dniach 23-24 kwietnia 2010 r. WSB zorganizowała Kongres „Edukacja - Praca - Kariera". W ramach kongresu odbyły się Targach Pracy i Przedsiębiorczości. Uczestnicy wzięli udział w cyklu wykładów, warsztatów i szkoleń, dotyczących współczesnego rynku pracy, a także szkoleń specjalistycznych. Udział w targach wzięło ponad 30 firm i instytucji, oferujących liczne miejsca pracy. Równolegle do targów odbywała się Akademia Rozwoju Kompetencji, podczas której odbyły się bezpłatne szkolenia i warsztaty, prowadzonych przez specjalistów z różnych branż.

czytaj więcej o Targi Pracy i Przedsiębiorczości 2010

Targi Work and Travel 2008

Kategoria: Targi pracy

W dniach 18-19 stycznia 2008 r. Akademickie Biuro Karier Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej zorganizowało Targi Pracy branży WORK&TRAVEL, nad którymi Honorowy Patronat objął Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza - Pan Zbigniew Podraza.
W ramach Targów przeprowadzone zostały prezentacje firm organizujących wyjazdy, spotkania z uczestnikami wyjazdów, warsztaty językowe. Była to również okazja do zapoznania się z procedurami i możliwościami zatrudnienia w USA, Wielkiej Brytanii, Szwecji czy Hiszpanii oraz z dokładnymi warunkami wyjazdu w ramach WORK&TRAVEL.

czytaj więcej o Targi Work and Travel 2008

III Akademickie Targi Pracy 2005

Kategoria: Targi pracy

W marcu 2005 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyły się III akademickie Targi Pracy. Targi zorganizowane zostały prze Biuro Karier i Promocji WSB. Imprezę odwiedził vice prezydent Dąbrowy Górniczej Ryszard Fornal. W trakcie targów pracodawcy (wystawcy) przeprowadzili wśród zainteresowanych liczne warsztaty m.in." Dobra aplikacja, drogą do dobrej firmy". Targi odwiedziło ponad 1000 osób.

czytaj więcej o III Akademickie Targi Pracy 2005 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji