Informacje

Współpraca

Galerie

Porozumienie o współpracy WSB z firmą IBS Poland

Kategoria: Współpraca

Porozumienie o współpracy WSB z firmą IBS Poland

Innowacyjne oprogramowanie do zintegrowanego zarządzania procesami produkcyjnymi i biznesowymi, praktyki i staże dla studentów WSB a także wspólna realizacja projektów naukowo- badawczych  - to tylko część z obszarów, w które zaangażuje się nowy partner WSB firma IBS POLAND. Porozumienie o współpracy podpisali (30.01.2013 r.): prof. Zdzisława Dacko-Pikiewicz - Rektor WSB oraz Pan Johann Scholtysik - Prezes Zarządu IBS POLAND.

czytaj więcej o Porozumienie o współpracy WSB z firmą IBS Poland

Wizyta studyjna w Rzeszowie

Kategoria: Współpraca

Wizyta studyjna w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

W dniach 8-10 stycznia 2013 r. przedstawiciele Władz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej wzięli udział w wizycie studyjnej w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Tematem przewodnim spotkania było nawiązanie współpracy pomiędzy rzeszowską Alma Mater, Wyższą Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy oraz Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Spotkanie było znakomitą okazją do wymiany doświadczeń związanych  z realizacją projektów badawczych i infrastrukturalnych, pozyskiwaniem dotacji zewnętrznych na działalność statutową Uczelni a przede wszystkim stało się platformą do opracowania wspólnych działań, które wpłyną na ciągłe podnoszenie jakości i upraktycznienie procesu kształcenia.

czytaj więcej o Wizyta studyjna w Rzeszowie

XVIII Spotkanie Biznesu w Ostrawie

Kategoria: Współpraca

15 czerwca 2012 r. na zaproszenie Konsula Generalnego RP w Ostrawie oraz Czesko-Polskiej Izby Gospodarczej przedstawiciele Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej – prodziekan Wydziału Zamiejscowego WSB- Natalia Surzycka oraz Dyrektor Biura Rektora WSB- Dominik Penar wzięli udział w XVIII Spotkaniu Biznesu. To najbardziej prestiżowe, cykliczne spotkanie przedsiębiorców z Polski i Czech, w którym uczestniczą przedstawiciele firm, ministerstw i samorządów obu krajów.

czytaj więcej o XVIII Spotkanie Biznesu w Ostrawie

WSB i Sukces polsko-ukraińskiego spotkania "okrągłego stołu"

Kategoria: Współpraca

Na zaproszenie Rady Rektorów Regionu Odeskiego, w dniach 18-19 maja 2012 odbyło się w Odessie spotkanie "okrągłego stołu" uczelni polskich i ukraińskich oraz cykl indywidualnych wizyt w uczelniach odeskich. Współorganizatorem spotkania był Konsulat Generalny RP w Odessie. W składzie polskiej delegacji znaleźli się rektorzy, prorektorzy oraz przedstawiciele biur współpracy międzynarodowej i promocji 18 polskich uczelni. Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej reprezentowali prof. Katarzyna Szczepańska- Woszczyna - Prorektor ds. współpracy międzynarodowej oraz dr Piotr Pikiewicz - Prorektor ds.wdrożeń i innowacji.

czytaj więcej o WSB i Sukces polsko-ukraińskiego spotkania "okrągłego stołu"

Umowa partnerska z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach

Kategoria: Współpraca

JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu prof. nadzw dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz oraz JM Rektor Uniwerstetu Ekonomicznego w Katowicach prof. nadzw. dr hab. Jan Pyka

W dniu 17 kwietnia 2012 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyło się spotkanie, którego głównym celem było podpisanie umowy o współpracy pomiędzy Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach oraz Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Umowa partnerska z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach

Porozumienie o współpracy z Okręgowym Inspektoratem Służby Więziennej z siedzibą w Katowicach

Kategoria: Współpraca

22 grudnia 2011 r. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej podpisała porozumienie o współpracy z Okręgowym Inspektoratem Służby Więziennej z siedzibą w Katowicach.

czytaj więcej o Porozumienie o współpracy z Okręgowym Inspektoratem Służby Więziennej z siedzibą w Katowicach

Porozumienie z GIODO

Kategoria: Współpraca

Porozumienie WSB z GIODO Minister Andrzej Lewiński i Rektor WSB prof. Zdzisława Dacko-Pikiewic

5 października 2011r. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej podpisała porozumienie o współpracy z Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. Te ważne porozumienie pozwoli naszej uczelni prowadzić we współpracy z GIODO studia podyplomowe „Ochrona danych osobowych i informacji prawnie chronionych w administracji i biznesie".

czytaj więcej o Porozumienie z GIODO

Porozumienie z Danish Academy of Business and Technology

Kategoria: Współpraca

28 września 2011 Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zawarła porozumienie z Danishe Academy of Business and Technology - duńską uczelnią wyższą, której przedstawicieli Susanne Dixen oraz Flemminga Andersen mieliśmy przyjemność gościć w murach WSB.

czytaj więcej o Porozumienie z Danish Academy of Business and Technology

Umowa o współpracy z KSOIN

Kategoria: Współpraca

W dniu 28 czerwca 2010 r. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej podpisała porozumienie o współpracy z Krajowym Stowarzyszeniem Ochrony Informacji Niejawnych. Porozumienie umożliwia podjęcie współpracy w zakresie tworzenia i opracowania specjalności, programów kształcenia, programów studiów podyplomowych dotyczących wdrażania i doskonalenia nowoczesnych technologii informatycznych, bezpieczeństwa teleinformatycznego, ochrony informacji i danych osobowych.

czytaj więcej o Umowa o współpracy z KSOIN

Umowa o współpracy z TUV Nord

Kategoria: Współpraca

W kwietniu 2009 r. WSB podpisała porozumienie o współpracy z firmą TÜV Nord Polska, które umożliwi m.in. wspólną realizację przedsięwzięć naukowych i badawczo - rozwojowych, tworzenie i opracowywanie specjalności, programów kształcenia, dotyczących wdrażania i doskonalenia systemów zarządzania według standardów międzynarodowych w obszarze zarządzania w przedsiębiorstwie, logistyki oraz transportu.

 

czytaj więcej o Umowa o współpracy z TUV Nord 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji