Aktualności

Artykuły

Nabór do szkolenia w zakresie cyberbezpieczeństwa

Już w czerwcu ruszają kwalifikacje do szkolenia cyberbezpieczeństwa, które wśród zainteresowanych studentów będzie przeprowadzało Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni.

czytaj więcej o Nabór do szkolenia w zakresie cyberbezpieczeństwa

Legia Akademicka - Szkolenie Wojskowe dla studentów

Profesjonalne szkolenie wojskowe, możliwość uzyskania stopnia wojskowego i połączenia wiedzy teoretycznej z praktycznymi umiejętnościami to tylko kilka z licznych atutów wynikających z udziału w projekcie Legii Akademickiej w Akademii WSB.

czytaj więcej o Legia Akademicka - Szkolenie Wojskowe dla studentów

Obchody Święta Niepodległości w Dąbrowie Górniczej

Zapraszamy do udziału w obchodach Święta Niepodległości w Dąbrowie Górniczej oraz uroczystościach towarzyszących wydarzeniu.

czytaj więcej o Obchody Święta Niepodległości w Dąbrowie Górniczej

Nabór do Grupy Szybkiego Reagowania (GSR) 2019/2020

Zapraszamy do wzięcia udziału w naborze do Grupy Szybkiego Reagowania na rok akademicki 2019/2020.

czytaj więcej o Nabór do Grupy Szybkiego Reagowania (GSR) 2019/2020

III Międzynarodowa Konferencja Naukowa Bezpieczeństwo Polski w Drugiej Dekadzie XXI wieku. Szanse, wyzwania, ryzyka i zagrożenia.

23 maja 2019 r. w Akademii WSB odbyła się III Międzynarodowa Konferencja Naukowa Bezpieczeństwo Polski w Drugiej Dekadzie XXI wieku. Szanse, wyzwania, ryzyka i zagrożenia.

czytaj więcej o III Międzynarodowa Konferencja Naukowa Bezpieczeństwo Polski w Drugiej Dekadzie XXI wieku. Szanse, wyzwania, ryzyka i zagrożenia.

Niedoświadczony.Zagrożony

30 maja 2019 r. uczniowie szkół średnich i podstawowych mieli okazję uczestniczyć w konferencji „Niedoświadczony. Zagrożony”. Przedsięwzięcie połączone z warsztatami zostało przygotowane przez Akademię WSB oraz Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach. 

czytaj więcej o Niedoświadczony.Zagrożony

VIII Ogólnopolski Turniej Klas o Profilu Mundurowym w Akademii WSB

VIII Turniej Klas o Profilu Mundurowym, organizowany corocznie przez Akademię WSB w Dąbrowie Górniczej, dobiegł końca. We wtorek, po dwóch dniach zmagań nad Pogorią III i w Siemianowicach Śląskich (m.in. na strzelnicy), poznaliśmy zwycięzców. To najlepsi z najlepszych, bowiem w zmaganiach uczestniczyły klasy ze szkół w całej Polsce, m.in. Poznaniu, Żywcu czy Tymbarku.

czytaj więcej o VIII Ogólnopolski Turniej Klas o Profilu Mundurowym w Akademii WSB

Festiwal Nauki z udziałem ekspertów Centrum Bezpieczeństwa i Edukacji Służb Mundurowych AWSB

Festiwal Nauki Akademii WSB toi jedno z największych wydarzeń popularyzujących naukę organizowanych w naszym kraju. Co roku z programu wydarzenia korzysta ponad 10 000 uczestników.  W tegorocznej, pietnastej edycji Festiwalu nie mogło zabrakną ekspertów Centrum Badań i Edukacji Służb Mundurowych z zakresu Bezpieczeństwa narodowego oraz IT. 

czytaj więcej o Festiwal Nauki z udziałem ekspertów Centrum Bezpieczeństwa i Edukacji Służb Mundurowych AWSB

"Prawa człowieka w warunkach izolacji penitencjarnej. 25 - lecie ratyfikacji Konwencji Praw Człowieka w Polsce"

W dniach 22-23 listopada 2018 w siedzibie Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej oraz  w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Katowicach odbyła się r. Konferencja Naukowa pt. Prawa człowieka w warunkach izolacji penitencjarnej. 25-lecie ratyfikacji Konwencji Praw Człowieka w Polsce. 

 

czytaj więcej o "Prawa człowieka w warunkach izolacji penitencjarnej. 25 - lecie ratyfikacji Konwencji Praw Człowieka w Polsce"

Jubileuszowa konferencja "Ludzie i instytucje wobec zagrożeń współczesnego świata"

20 października 2018 r. w Akademii WSB odbyła się V Jubileuszowa Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa pt. „Ludzie i instytucje wobec zagrożeń współczesnego świata". Wydarzenie stałą się szansą do wymiany doświadczeń przedstawicieli wiodących ośrodków akademickich w naszym kraju. 

czytaj więcej o Jubileuszowa konferencja "Ludzie i instytucje wobec zagrożeń współczesnego świata"

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 | Strona 6 | Strona 7 | Strona 8 |


 

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji