Aktualności

Artykuły

Spotkanie z Generałem w Akademii WSB

16 stycznia połączymy się na żywo z Komendantem Wojewódzkiej Policji w Katowicach, nadinsp. dr Krzysztofem Justyńskim, który w 2017 roku otrzymał stopień generała. W trakcie transmisji poruszony zostanie temat przygotowania do, działania w trakcie i założeń na kolejny czas pandemii. 

czytaj więcej o Spotkanie z Generałem w Akademii WSB

Ruszył nabór do 4. edycji Legii Akademickiej

Biura Wydziałowe Akademii WSB ds. "Legii Akademickiej" rozpoczęły przyjmowanie wniosków o przystąpienie do części teoretycznej w roku akademickim 2020/2021. 

czytaj więcej o Ruszył nabór do 4. edycji Legii Akademickiej

Uroczyste obchody Dnia Podchorążego w Akademii WSB

W 190. rocznicę wybuchu Powstania Listopadowego przedstawiciele Centrum Badań i Edukacji Służb Mundurowych Akademii WSB wraz ze studentami na kierunku bezpieczeństwo narodowe, oddali cześć poległym w walce bohaterom, składając kwiaty pod pomnikiem Legionów Polskich w Dąbrowie Górniczej. 

czytaj więcej o Uroczyste obchody Dnia Podchorążego w Akademii WSB

Dr hab. Robert Socha, prof. AWSB wyróżniony za wyjątkowe osiągnięcia naukowe w 2020 r.

Ekspert w zakresie bezpieczeństwa publicznego, dr hab. Robert Socha, prof. AWSB – dyrektor Centrum Badań nad Bezpieczeństwem Transgranicznym w Wydziale Zamiejscowym Akademii WSB w Cieszynie otrzymał nagrodę za wyjątkowe osiągnięcia naukowe w 2020 roku. Wyróżnienie za autorstwo monografii naukowej pt. Działania Policji w zapobieganiu i zwalczaniu chorób zakaźnych ludzi zostało przyznane przez Polskie Towarzystwo Geopolityczne Oddział Warszawa.

czytaj więcej o Dr hab. Robert Socha, prof. AWSB wyróżniony za wyjątkowe osiągnięcia naukowe w 2020 r.

Wykłady z dr Cecilią Farfán-Méndez z University of California San Diego / Lectures with Cecilia Farfán-Méndez, PhD, from the University of California San Diego

Zapraszamy do udziału w cyklu wykładów i konsultacji z dziedziny bezpieczeństwa publicznego, które poprowadzi dr Cecilią Farfán-Méndez z University of California San Diego. 

________________________________________

We would like to invite you to participate in a series of lectures and workshops lead by Cecilia Farfán-Méndez PhD from University of California San Diego.

czytaj więcej o Wykłady z dr Cecilią Farfán-Méndez z University of California San Diego / Lectures with Cecilia Farfán-Méndez, PhD, from the University of California San Diego

Legia Akademicka - Szkolenie Wojskowe dla studentów

Profesjonalne szkolenie wojskowe, możliwość uzyskania stopnia wojskowego i połączenia wiedzy teoretycznej z praktycznymi umiejętnościami to tylko kilka z licznych atutów wynikających z udziału w projekcie Legii Akademickiej w Akademii WSB.

czytaj więcej o Legia Akademicka - Szkolenie Wojskowe dla studentów

Nabór do szkolenia w zakresie cyberbezpieczeństwa

Już w czerwcu ruszają kwalifikacje do szkolenia cyberbezpieczeństwa, które wśród zainteresowanych studentów będzie przeprowadzało Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni.

czytaj więcej o Nabór do szkolenia w zakresie cyberbezpieczeństwa

Obchody Święta Niepodległości w Dąbrowie Górniczej

Zapraszamy do udziału w obchodach Święta Niepodległości w Dąbrowie Górniczej oraz uroczystościach towarzyszących wydarzeniu.

czytaj więcej o Obchody Święta Niepodległości w Dąbrowie Górniczej

Nabór do Grupy Szybkiego Reagowania (GSR) 2019/2020

Zapraszamy do wzięcia udziału w naborze do Grupy Szybkiego Reagowania na rok akademicki 2019/2020.

czytaj więcej o Nabór do Grupy Szybkiego Reagowania (GSR) 2019/2020

III Międzynarodowa Konferencja Naukowa Bezpieczeństwo Polski w Drugiej Dekadzie XXI wieku. Szanse, wyzwania, ryzyka i zagrożenia.

23 maja 2019 r. w Akademii WSB odbyła się III Międzynarodowa Konferencja Naukowa Bezpieczeństwo Polski w Drugiej Dekadzie XXI wieku. Szanse, wyzwania, ryzyka i zagrożenia.

czytaj więcej o III Międzynarodowa Konferencja Naukowa Bezpieczeństwo Polski w Drugiej Dekadzie XXI wieku. Szanse, wyzwania, ryzyka i zagrożenia.

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 | Strona 6 | Strona 7 | Strona 8 |


 

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji