Studia podyplomowe

Artykuły

Zarządzanie i dowodzenie w sytuacjach kryzysowych

Zarzadzanie i dowodzenie w sytuacjach kryzysowychCzas trwania: 2 semestry

Opłaty: 3400 zł/2 semestry (Czesne płatne w 7 ratach. W dniu zapisu 300zł, 4x500zł, 2x550zł)

Data rozpoczęcia: październik

Zajęcia w:  WSB Dąbrowa Górnicza, WSB KrakówRekomendacja:

 Innowacyjny program studiów został zbudowany tak, by wyposażyć słuchaczy w wiedzę i praktyczne umiejętności, które uczynią ich konkurencyjnymi. Zajęcia prowadzone są przez ekspertów w poszczególnych dziedzinach oraz funkcjonariuszy Policji, Straży Pożarnej, żołnierzy Wojska Polskiego oraz ratowników medycznych. Absolwent uzyska odpowiednie kompetencje oraz umiejętności praktyczne niezbędne do podejmowania właściwych decyzji na pełnionych stanowiskach w administracji państwowej i samorządowej związanych z zarządzaniem i dowodzeniem w sytuacjach kryzysowych. Będzie potrafił monitorować i skutecznie likwidować zagrożenia mogące wystąpić na terenie gminy, powiatu, miasta, województwa oraz kraju”.

 nadkom. mgr Maciej Woszczyna
Komendant Komisariatu Policji w Krzeszowicach

 

 

REKRUTACJA

czytaj więcej o Zarządzanie i dowodzenie w sytuacjach kryzysowych

Bezpieczeństwo w portach lotniczych

Studia prowadzone są przez doświadczonych, cenionych w środowisku praktyków, dostarczają aktualnej wiedzy i umiejętności z zakresu bezpieczeństwa w komunikacji lotniczej, ochrony ludności cywilnej, negocjacji i działań antyterrorystycznych.


REKRUTACJA

czytaj więcej o Bezpieczeństwo w portach lotniczych

Kryminalistyka i metody zwalczania przestępczości

Studia przeznaczone są dla osób legitymujących się wykształceniem wyższym, które chcą zdobyć lub pogłębić wiedzę i umiejętności niezbędne do wykrywania i zwalczania szeroko rozumianej przestępczości.


REKRUTACJA

czytaj więcej o Kryminalistyka i metody zwalczania przestępczości

Ochrona danych osobowych w administracji i biznesie - Inspektor ochrony danych

Kierunek prowadzony we współpracy z  Generalnym  Inspektorem  Ochrony Danych Osobowych oraz z Krajowym Stowarzyszeniem  Ochrony Informacji Niejawnych.


REKRUTACJA

czytaj więcej o Ochrona danych osobowych w administracji i biznesie - Inspektor ochrony danych

Zarządzanie BHP - patronat TÜV Nord i Wyższy Urząd Górniczy

Postęp w zakresie ochrony zdrowia i życia pracowników w środowisku pracy jest możliwy jedynie dzięki kształceniu specjalistycznej kadry fachowców BHP. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 listopada 2004 r. na stanowiskach starszego inspektora oraz specjalisty, starszego specjalisty i głównego specjalisty do spraw bezpieczeństwa i higieny pracy mogą być zatrudnione osoby posiadające m.in. studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Studia mają na celu zapoznanie słuchaczy z aktualną wiedzą w zakresie zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy zgodnie z nowoczesnymi standardami obowiązującymi w Unii Europejskiej.


REKRUTACJA 

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji