Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Stypendia naukowe dla młodych doktorów

W ramach projektu Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej realizuje program stypendiów naukowych dla sześciu młodych doktorów, których propozycje prac naukowo – badawczych w jednym z obszarów kształcenia kluczowych w kontekście realizacji Strategii Europa 2020, zostaną uznane za najlepsze. Osoby te będą przez 24 miesiące otrzymywać stypendium, a prowadzone badania zakończą się wydaniem publikacji naukowej.

 

Zasady ubiegania się stypendium naukowe dla młodych doktorów określa Regulamin stypendiów.

 

Środki stypendialne na realizację  projektu „Nowoczesna wiedza = nowoczesna gospodarka – program rozwoju potencjału Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej" pochodzą ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytetu IV „Szkolnictwo wyższe i nauka", Działanie 4.3 „Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni w obszarach kluczowych w kontekście celów Strategii Europa 2020".

 

Regulamin stypendiów dla doktorówLista Rankingowa Młodych Doktorów otrzymujących stypendium:

 1. dr PAULINA GŁOWACKA,

 2. dr KRYSTIAN MĄCZKA,

 3. dr KATARZYNA RECLIK,

 4. dr PAWEŁ SOBCZAK,

 5. dr ŁUKASZ WRÓBLEWSKI

 6. dr PAWEŁ ŚWITAŁA

Pliki do pobrania 

Nasi partnerzy