Specjalności - studia dofinansowane

Artykuły

Inżynier symulacji

Studia dofinansowane

 

Inżynier symulacji to unikalna specjalność kształcąca poszukiwanych na rynku pracy specjalistów. Wyposaży studentów w praktyczne umiejętności kompleksowego symulowania realizowanych w przedsiębiorstwie procesów  (np. produkcyjnych, transportu wewnętrznego) z wykorzystaniem specjalistycznego oprogramowania (FlexSim GP, FlexTerm, AnyLogic, FloWorks, OptQuest FlexSim Healthcare), które umożliwia obserwację działań przed rozpoczęciem ich wdrożenia, co pozwala znacznie ograniczyć koszty wdrożeń, redukcję kosztów poprzez zwiększenie wydajności, optymalizacji poszczególnych procesów, analizę ryzyk i podjęcie właściwej decyzji. 

czytaj więcej o Inżynier symulacji

Zarządzanie infrastrukturą publiczną

Studia dofinansowane

 

Specjalność Zarządzanie infrastrukturą publiczną jest odpowiedzią na zapotrzebowanie zgłaszane przez podmioty związane z administracją lokalną i regionalną, jak również przedsiębiorstwa użyteczności publicznej.

czytaj więcej o Zarządzanie infrastrukturą publiczną

Zarządzanie zrównoważoną energią

Studia dofinansowane

 

Program specjalności Zarządzanie zrównoważoną energią ma na celu wyposażyć studentów w praktyczne umiejętności, kompetencje i wiedzę w zakresie zarządzania energią. W szczególności możliwości optymalizacji zużycia i kosztów każdego typu energii w różnych obszarach jej wykorzystania oraz przeprowadzenie potrzebnych analiz energetycznych i ekonomicznych w tym zakresie.

czytaj więcej o Zarządzanie zrównoważoną energią

Informatyka przemysłowa

Studia dofinansowane


Informatyka przemysłowa to unikalna specjalność, której głównym celem jest wykształcenie inżynierów informatyków posiadających wiele umiejętności praktycznych z zakresu projektowania, eksploatacji, konserwacji i obsługi przemysłowych systemów informatycznych.

 

czytaj więcej o Informatyka przemysłowa 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji