Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Aktualności

Artykuły

Spotkanie z Szefem Biura Bezpieczeństwa Narodowego

‎12 marca 2013 r. JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej prof. Zdzisława Dacko- Pikiewicz oraz prof. dr hab. Jerzy Konieczny wzięli udział w spotkaniu z Szefem Biura Bezpieczeństwa Narodowego w Warszawie - gen. Stanisławem Koziejem oraz Zastępcą Szefa BBN Panem dr. Zbigniewem Włosowiczem. Celem spotkania było omówienie działań podejmowanych przez Uczelnię w zakresie dostosowania oferty kształcenia do potrzeb służb mundurowych.

czytaj więcej o Spotkanie z Szefem Biura Bezpieczeństwa Narodowego

Spotkanie inauguracyjne Rady Patronackiej

7 lutego 2013 r. w Warszawie odbyło się spotkanie inauguracyjne Rady Patronackiej Podyplomowego Studium Wywiadu- nowego projektu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.     .Głównym celem działalności Rady jest pomoc w przygotowaniu kompleksowego i profesjonalnego programu kształcenia wykorzystującego innowacyjne techniki i metody z zakresu pozyskiwania, analizy oraz wykorzystania informacji. Od października 2013r  Podyplomowe Studium Wywiadu ma rozpocząć swoją działalność  w  Żywcu.

czytaj więcej o Spotkanie inauguracyjne Rady Patronackiej 

Nasi partnerzy