Strona główna

Artykuły

 

Akademia WSB


zaprasza na


Jubileuszową Ogólnopolską Studencką Konferencję Naukową
pt. „Ludzie i instytucje wobec zagrożeń współczesnego świata"

 

która odbędzie się w dniu 20 października 2018 r. w Dąbrowie Górniczej.

 

 

Celem konferencji jest kształtowanie twórczego i interdyscyplinarnego spojrzenia jej uczestników na problematykę szeroko rozumianych problemów bezpieczeństwa. Obok zagadnień podejmowanych w trakcie poprzednich konferencji, w bieżącym roku pragniemy uwagę skupić na zagadnieniach z zakresu zarządzania kryzysowego, bezpieczeństwa energetycznego i ekologicznego, informatycznego oraz bezpieczeństwa w logistyce. Hasłem przewodnim konferencji jest pytanie o możliwe wymiary i konteksty instytucjonalnej oraz indywidualnej adaptacji do wyzwań i zagrożeń współczesnego świata.

 

Ponadto, konferencja ma na celu:

a)   stworzenie podwalin dla współpracy i wymiany doświadczeń pomiędzy studentami wywodzącymi się z różnych ośrodków naukowych,

b)   wywołanie dyskusji nad aktualnymi problemami rozwoju teorii i praktyki w obszarach będących przedmiotem konferencji i inspirowanie do dalszych badań.

 

Od uczestników oczekujemy refleksyjnej relacji z oryginalnych autorskich badań, wymiany doświadczeń praktycznych, propozycji nowych sposobów organizacji życia społecznego i krytycznej oceny tego co wymaga zmiany.

 


ORGANIZATORZY KONFERENCJI:

 

Naukowe Koło Komunikacji Społecznej

Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego

Informatyczne Koło Naukowe

Koło Naukowe IT LOGIC


 

 
 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji