Ważne terminy

WAŻNE TERMINY

            Zgłoszenie  uczestnictwa w konferencji wraz z propozycjami referatów prosimy nadsyłać w terminie do 16.09. 2018 na adres organizatorów:

Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej, Katedra Fizjoterapii,

41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Cieplaka 1 C

z dopiskiem „KONFERENCJA – TRENING FUNKCJONALNY” lub

elektronicznie na adres: konferencjatf@wsb.edu.pl

31.07.2018.    - termin zgłoszenia udziału w konferencji i I termin dokonania płatności za 
                         udział w konferencji i warsztatach,                          

16.09.2018.    - termin nadsyłania streszczeń,

24.09.2018.    - termin nadsyłania prac (pełne teksty) i ostateczny termin zgłoszenia udziału w konferencji,  dokonania płatności
                         za udział w konferencji i warsztatach,

28.09.2018.  - termin konferencji.

 

PUBLIKACJA


Streszczenie w języku polskim i angielskim przygotowanego wystąpienia prosimy nadsyłać najpóźniej do 10.09.2018 na adres organizatorów.

Pełny tekst artykułu w języku polskim i angielskim należy przesłać na adres organizatorów do 24.09.2018 względnie złożyć na nośniku elektronicznym w dniu Konferencji.


Postery do sesji plakatowej w formacie A0 należy złożyć najpóźniej w przedzień konferencji.


Zaprezentowanie przez Państwa wystąpienia w formie artykułów, po pozytywnej opinii Członków Komitetu Naukowego Konferencji będą mogły zostać opublikowane w Fizjoterapii Polskiej 4/2018 (MNiSW, 10 pkt.).


Warunkiem opublikowania artykułu w Fizjoterapii Polskiej jest dokonanie  dodatkowej opłaty za publikację w wysokości 300,00 zł. w ciągu 7 dni od daty otrzymania informacji o wstępnej akceptacji pracy. Brak wpłaty w podanym terminie oznacza rezygnację z publikacji. Organizatorzy proszą o przygotowanie artykułu zgodnie z wymogami Redakcji czasopisma Fizjoterapia Polska  http://fizjoterapiapolska.pl/.


Wszystkie prace wstępnie zakwalifikowane do druku będą podlegały dalszym recenzjom na warunkach określonych przez Redakcję.  

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji