Łazy

Artykuły

Nowa strona Uniwersytetów Dziecięcych WSB

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej nowej strony internetowej: ud.wsb.edu.pl, na której dostępna jest aktualna oferta warsztatowa Uniwersytetów Dziecięcych WSB oraz inne aktualne informacje dotyczące projektu.

Zapraszamy na Inaugurację Roku Akademickiego 2017/2018 w UDŁ!

21 października 2017 r. (sobota) o godz. 9.30 rozpocznie się Inauguracja roku akademickiego w Uniwersytecie Dziecięcym w Łazach. W uroczystości udział wezmą Burmistrz Miasta i Gminy Łazy- Pan Maciej Kaczyński oraz Prodziekan ds. Kształcenia Ustawicznego- Pan Dominik Penar, którzy wręczą Indeksy UDŁ nowym Studentom. Wykład inauguracyjny pt. "Podróże Kapitana Łyżeczki" poprowadzi Pan Marcin Lieber. Serdecznie zapraszamy do udziału w Inauguracji Studentów UDŁ wraz z Rodzicami. Szczegółowe informacje zostaną przekazane Uczestnikom UDŁ drogą mailową.

Rekrutacja na nowy rok wystartowała!

Już teraz mogą Państwo zapisać się na Uniwersytet Dziecięcy w Łazach na rok akademicki 2017/2018. Formularz zgłoszeniowy muszą wypełnić zarówno nowi, jak i dotychczasowi studenci. Liczba miejsc jest ograniczona.

A co nas czeka w przyszłym roku? Kolejne niezwykłe przygody ze światem nauki: zupełnie nowe interaktywne wykłady z różnych dziedzin nauki, inspirujące warsztaty, wycieczki i konkursy. 
Uwaga! Do 30 czerwca zapłacisz o 50 zł mniej.  Zapisz się już dziś: KLIKNIJ TUTAJ 

Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Łazach

W imieniu JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Burmistrza Miasta i Gminy Łazy, jak również w imieniu Koordynatorek Uniwersytetów Dziecięcych WSB mamy przyjemność zaprosić Państwa na Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2016/2017 w Uniwersytecie Dziecięcym w Łazach, które odbędzie się w sobotę, 3 czerwca o godz. 13.00 na boisku szkolnym Zespołu Szkół nr 1 w Łazach.

czytaj więcej o Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Łazach

Zapraszamy do starożytnego Egiptu

Serdecznie zapraszamy na kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Łazach, który odbędzie się 20 maja 2017 r. o godz. 9.30.
Tym razem przeniesiemy się do starożytnego Egiptu. Będziemy odkrywać tajemnice piramid, rozszyfrowywać hieroglify i zamieniać się w mumie.
Wykład „Wycieczki po historii cywilizacji. Starożytny Egipt” przygotowała Pani Anna Machacz.

Studenci Uniwersytetu Dziecięcego w Łazach poznali najdziwniejsze „Instrumenty Świata”

Podczas ostatniego wykładu, który odbył się 22 kwietnia 2017 roku, pan dr Łukasz Wróblewski zaprezentował dzieciom bogatą kolekcję oryginalnych instrumentów, sprowadzonych przez niego z ponad 80 krajów świata. 

czytaj więcej o Studenci Uniwersytetu Dziecięcego w Łazach poznali najdziwniejsze „Instrumenty Świata”

Na najbliższym wykładzie dr Wróblewski przybliży studentom "Instrumenty Świata"

22 kwietnia 2017 roku o godzinie 9.30 w Uniwersytecie Dziecięcym w Łazach odbędzie się wykład pt. „Instrumenty Świata”. Pan dr inż. Łukasz Wróblewski zaprezentuje studentom instrumenty muzyczne z całego świata oraz opowie, jak są zbudowane i jaką rolę pełnią w danym społeczeństwie.

czytaj więcej o Na najbliższym wykładzie dr Wróblewski przybliży studentom "Instrumenty Świata"

Zapraszamy do zwiedzania "Fabryki zwanej organizmem"

11 marca 2017 roku o godzinie 9.30 w Uniwersytecie Dziecięcym w Łazach odbędzie się wykład pt. „Fabryka zwana organizmem”, który zostanie poprowadzony przez Pana dr hab. Armanda Cholewkę.

czytaj więcej o Zapraszamy do zwiedzania "Fabryki zwanej organizmem"

"Pogadaj z gadem", czyli wykład specjalny z udziałem zwierząt

W sobotę, 18 lutego 2017 roku o godzinie 9.30 Zespole Szkół nr 1 w Łazach odbędzie się kolejny wykład pt. „Pogadaj z gadem”

czytaj więcej o "Pogadaj z gadem", czyli wykład specjalny z udziałem zwierząt

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 | Strona 6 |


 

Nasi partnerzy

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji