Wolbrom

 

 

 

Artykuły

Nowa strona Uniwersytetów Dziecięcych WSB

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej nowej strony internetowej: ud.wsb.edu.pl, na której dostępna jest aktualna oferta warsztatowa Uniwersytetów Dziecięcych WSB oraz inne aktualne informacje dotyczące projektu.

Inauguracja roku akademickiego już za nami

7 października 2017 roku mali studenci przywitali nowy rok akademicki w Uniwersytecie Dziecięcym w Wolbtomiu. Indeksy nowym studentom wręczyli pan Adam Zielnik- Burmistrz Wolbromia oraz pan prof. Marek Sitarz- Przedstawiciel Władz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej

 

czytaj więcej o Inauguracja roku akademickiego już za nami

Zapraszamy na Inaugurację Roku Akademickiego 2017/2018 w UDW!

studenci-wsb-1506500065.jpg

7 października 2017 r. (sobota) o godz. 12.00 rozpocznie się Inauguracja roku akademickiego Uniwersytetu Dziecięcego w Wolbromiu. W uroczystości udział wezmą Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom – Pan Adam Zielnik  oraz prof. dr hab. inż. – Pan Marek Sitarz, którzy wręczą nowym studentom Indeksy Uniwersytetu Dziecięcego w Wolbromiu. Wykład inauguracyjny pt. "Spotkanie z jutrem!” poprowadzi popularyzator nauki Pan Wiktor Niedzicki. Serdecznie zapraszamy do udziału w Inauguracji Studentów UDW wraz z Rodzicami. Uroczyste rozpoczęcie odbędzie się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wolbromiu (os. W. Łokietka 10). Szczegółowe informacje zostaną przekazane Uczestnikom UDZ drogą mailową. 

Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Wolbromiu

W imieniu JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom – pana Adama Zielnika mamy przyjemność zaprosić Państwa na Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2016/2017 w Uniwersytecie Dziecięcym w Wolbromiu, które odbędzie się w sobotę, 24 czerwca o godz. 13.00 w Gimnazjum nr 4 w Wolbromiu.

czytaj więcej o Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Wolbromiu

Rekrutacja na nowy rok wystartowała!

Już teraz mogą Państwo zapisać się na Uniwersytet Dziecięcy w Wolbromiu na rok akademicki 2017/2018. Formularz zgłoszeniowy muszą wypełnić zarówno nowi, jak i dotychczasowi studenci. Liczba miejsc jest ograniczona.

A co nas czeka w przyszłym roku? Kolejne niezwykłe przygody ze światem nauki: zupełnie nowe interaktywne wykłady z różnych dziedzin nauki, inspirujące warsztaty, wycieczki i konkursy. 
Uwaga! Do 30 czerwca zapłacisz o 50 zł mniej. 
 Zapisz się już dziśKLIKNIJ TUTAJ 

Uwaga! Zmiana godziny wykładu.

10 czerwca 2017 roku wyjątkowo o godzinie 12.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Wolbromiu odbędzie się kolejny wykład pt. „Fabryka zwana organizmem”

czytaj więcej o Uwaga! Zmiana godziny wykładu.

Jak powstało życie na Ziemi? Odpowiemy na to pytania na najbliższym wykładzie.

Wszystkich studentów Uniwersytetu Dziecięcego w Wolbromiu  zapraszamy na sobotni wykład pt. "Jak powstało życie na Ziemi?", który odbędzie się 27 maja 2017 r. o godz. 13.00.  Zajęcia poprowadzi pani dr Agata Jurkowska.

czytaj więcej o Jak powstało życie na Ziemi? Odpowiemy na to pytania na najbliższym wykładzie.

Ekipa Pana Korka na kolejnym wykładzie UDW

22 kwietnia 2017 roku o godzinie 13.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Wolbromiu, mali studenci spotkają się na wykładzie pt. „Kuchenne rewolucje”, który zostanie poprowadzony przez Ekipę Pana Korka.

czytaj więcej o Ekipa Pana Korka na kolejnym wykładzie UDW

Balonowe eksperymenty z ekipą Pana Korka

Warsztaty Pana Korka w UDWolbrom06.jpg

4 kwietnia studenci Uniwersytetu Dziecięcego w Wolbromiu uczestniczyli w warsztatach naukowych z ekipą Pana Korka. Podczas zajęć dzieci poznawały prawa fizyki i chemii wykonując szereg doświadczeń z wykorzystaniem balonów: eksperymentów odlotowych, wystrzałowyche, wybuchowych, drgających, kłujących, elektryzujących i parzących. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z zajęć.   

czytaj więcej o Balonowe eksperymenty z ekipą Pana Korka

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 |


 

Nasi partnerzy

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji