Ożarowice

Artykuły

Nowa strona Uniwersytetów Dziecięcych WSB

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej nowej strony internetowej: ud.wsb.edu.pl, na której dostępna jest aktualna oferta warsztatowa Uniwersytetów Dziecięcych WSB oraz inne aktualne informacje dotyczące projektu.

Zapraszamy na kolejny wykład UDOż!

28 października 2017 roku o godzinie 12.00 w Domu Strażaka w Ożarowicach odbędzie się wykład pt. Życie w głębinach – osobliwości podwodnego świata., który zostanie poprowadzony przez pana dr Jacka Francikowskiego.

czytaj więcej o Zapraszamy na kolejny wykład UDOż!

Zapraszamy na Inaugurację Roku Akademickiego 2017/2018 w UDOż

14 października 2017 r. (sobota) o godz. 12.00 rozpocznie się Inauguracja roku akademickiego w Uniwersytecie Dziecięcym w Ożarowicach. W uroczystości udział wezmą Wójt Gminy Ożarowice - p. Grzegorz Czapla oraz Przedstawiciel Władz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, którzy wręczą Indeksy Uniwersytetu Dziecięcego w Ożarowicach nowym Studentom. Wykład inauguracyjny pt. "Spotkanie z jutrem" poprowadzi Popularyzator Nauki, Pan Wiktor Niedzicki. Serdecznie zapraszamy do udziału w Inauguracji Studentów UDOż  wraz z Rodzicami. Szczegółowe informacje zostaną przekazane Uczestnikom UDOż drogą mailową.

Rekrutacja start!

Już teraz mogą Państwo zapisać się na Uniwersytet Dziecięcy w Ożarowicach na rok akademicki 2017/2018. Formularz zgłoszeniowy muszą wypełnić zarówno nowi, jak i dotychczasowi studenci. Liczba miejsc jest ograniczona.

A co nas czeka w przyszłym roku? Kolejne niezwykłe przygody ze światem nauki: zupełnie nowe interaktywne wykłady z różnych dziedzin nauki, inspirujące warsztaty, wycieczki i konkursy. 
Uwaga! Do 30 sierpnia zapłacisz o 50 zł mniej.  Zapisz się już dziś: KLIKNIJ TUTAJ 

Uwaga! Zmiana miejsca Uroczystego Zakończenia Roku Akademickiego 2016/ 2017 w UDOżarowice

Uprzejmie informuję, że Uroczystość Zakończenia Roku Akademickiego 2016/ 2017 w Uniwersytecie Dziecięcym w Ożarowicach odbędzie się w Filii bibliotecznej w Ożarowicach, przy ulicy Sportowej 1.

 

W imieniu JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie GórniczejWójta Gminy Ożarowice oraz Koordynatorów Uniwersytetów Dziecięcych WSB mamy przyjemność zaprosić Państwa na Uroczyoste Zakończenie Roku Akademickiego 2016/2017 w Uniwersytecie Dziecięcym w Ożarowicach, które odbędzie się w sobotę, 3 czerwca o godz. 12.30 w Filii bibliotecznej w Ożarowicach, przy ulicy Sportowej 1.

czytaj więcej o Uwaga! Zmiana miejsca Uroczystego Zakończenia Roku Akademickiego 2016/ 2017 w UDOżarowice

Już w najbliższą sobotę kolejny wykład UDOż

13 maja 2017 roku o godzinie 12.00 w w Domu Strażaka w Ożarowicach odbędzie się wykład pt. „Strachy i straszki, czyli gdzie w Polsce mieszkają legendarne stwory”, który zostanie poprowadzony przez pana Marcina Liebera.

czytaj więcej o Już w najbliższą sobotę kolejny wykład UDOż

Mali architekci na kolejnym wykładzie Uniwersytetu Dziecięcego w Ożarowicach

Zapraszamy na kolejny wykład  Uniwersytetu Dziecięcego w Ożarowicach, który odbędzie się w sobotę, 22 kwietnia 2017 r. o godz. 10.00. Wykład poprowadzi dr Jacek Francikowski.

czytaj więcej o Mali architekci na kolejnym wykładzie Uniwersytetu Dziecięcego w Ożarowicach

Zapraszamy na kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Ożarowicach

8 kwietnia 2017 roku studenci Uniwersytetu Dziecięcego w Ożarowicach wezmą udział w kolejnym wykładzie. Pan dr Andrzej Kędziorski poprowadzi wykład pt. „Walka czy współpraca - co się bardziej opłaca”. Zapraszamy na godzinę 12.00 do Domu Strażaka.

czytaj więcej o Zapraszamy na kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Ożarowicach

22.04.2017 r. odbędzie się dodatkowy wykład UDOż

Zapraszamy na kolejny wykład w ramach Uniwersytetu Dziecięcego w Ożarowicach, który odbędzie się 22 kwietnia 2017 r. o godz. 10.00.

Podczas wykładu studenci poznają różne gatunki zwierząt i owadów oraz i ich fascynujące budowle i konstrukcje. Przyjrzą się z bliska pięknu pajęczej sieci czy podążą niezwykłą drogą labiryntu korytarzy mrówczych metropolii. W tę fascynującą podróż zabierze naszych studentów Pan doktor Jacek Francikowski.

 

czytaj więcej o 22.04.2017 r. odbędzie się dodatkowy wykład UDOż

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 |


 

Nasi partnerzy

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji