Mierzęcice

Artykuły

Nowa strona Uniwersytetów Dziecięcych WSB

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej nowej strony internetowej: ud.wsb.edu.pl, na której dostępna jest aktualna oferta warsztatowa Uniwersytetów Dziecięcych WSB oraz inne aktualne informacje dotyczące projektu.

Zapraszamy na Inaugurację Roku Akademickiego 2017/2018 w UDM!

studenci-wsb-1506500065.jpg

28 października 2017 r. (sobota) o godz. 12.00 rozpocznie się Inauguracja roku akademickiego Uniwersytetu Dziecięcego w Mierzęcicach. W uroczystości udział wezmą Wójt Gminy Mierzęcice oraz Przedstawiciel Władz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, którzy wręczą nowym studentom Indeksy Uniwersytetu Dziecięcego w Mierzęcicach. Wykład inauguracyjny pt. "Marzenia o lataniu (dużym i małym)” poprowadzi Pani dr Monika Paluch- Ferszt. Serdecznie zapraszamy do udziału w Inauguracji Studentów UDM wraz z Rodzicami. Uroczyste rozpoczęcie odbędzie się w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Jana Pawła II w Mierzęcicach. Szczegółowe informacje zostaną przekazane Uczestnikom UDM drogą mailową. 

Zapraszamy na pierwszy wykład w nowym roku akademickim

Studentów Uniwersytetu Dziecięcego w Mierzęcicach wraz z Rodzicami lub Opiekunami, ale także dzieci, które jeszcze nie wiedzą, czym jest nasza inicjatywa, serdecznie zapraszamy na pierwszy wykład UD Mierzęcice w nowym roku akademickim. Pełen naukowych ciekawostek oraz widowiskowych doświadczeń wykład pt. "Brrr... bardzo zimno!" poprowadzą naukowcy z ekipy Pana Korka. Wykład rozpocznie się o godz. 12.15 w Gminnej Bibliotece w Mierzęcicach. Rejestracja od godz. 12.00. 
Zapraszamy!

Rekrutacja na nowy rok wystartowała!

Już teraz mogą Państwo zapisać się na Uniwersytet Dziecięcy w Mierzęcicach na rok akademicki 2017/2018. Formularz zgłoszeniowy muszą wypełnić zarówno nowi, jak i dotychczasowi studenci. Liczba miejsc jest ograniczona.

A co nas czeka w przyszłym roku? Kolejne niezwykłe przygody ze światem nauki: zupełnie nowe interaktywne wykłady z różnych dziedzin nauki, inspirujące warsztaty, wycieczki i konkursy. 
Uwaga! Do 30 sierpnia zapłacisz o 50 zł mniej.  Zapisz się już dziś: KLIKNIJ TUTAJ 

Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Mierzęcicach

W imieniu JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Wójta Gminy Mierzęcice oraz Koordynatorów Uniwersytetów Dziecięcych WSB mamy przyjemność zaprosić Państwa na Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2016/2017 w Uniwersytecie Dziecięcym w Mierzęcicach, które odbędzie się w sobotę, 3 czerwca o godz. 10.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Mierzęcicach.

czytaj więcej o Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Mierzęcicach

W najbliższą sobotę odwiedzimy "Fabrykę zwaną organizmem"

13 maja 2017 roku o godzinie 12.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Mierzęcicach odbędzie się kolejny wykład pt. „Fabryka zwana organizmem”

czytaj więcej o W najbliższą sobotę odwiedzimy "Fabrykę zwaną organizmem"

Starożytny Egipt już na najbliższym wykładzie Uniwersytetu Dziecięcego w Mierzęcicach

1 kwietnia 2017 roku o godzinie 12.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Jana Pawła II w Mierzęcicach odbędzie się wykład pt. „Wędrówki po historii cywilizacji. Starożytny Egipt”, który zostanie poprowadzony przez panią Annę Machacz.

czytaj więcej o Starożytny Egipt już na najbliższym wykładzie Uniwersytetu Dziecięcego w Mierzęcicach

Kuchenne rewolucje z Panem Korkiem- zapraszamy na kolejny wykład

4 marca 2017 roku o godzinie 12.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Mierzęcicach odbędzie się wykład pt. Kuchenne rewolucje, który zostanie poprowadzony przez Pana Korka.

czytaj więcej o Kuchenne rewolucje z Panem Korkiem- zapraszamy na kolejny wykład

"Pogadaj z gadem", czyli wykład specjalny z udziałem zwierząt

W sobotę, 4 lutego 2017 roku o godzinie 12.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Jana Pawła II odbędzie się kolejny wykład pt. „Pogadaj z gadem”

czytaj więcej o "Pogadaj z gadem", czyli wykład specjalny z udziałem zwierząt

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 |


 

Nasi partnerzy

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji