Sławków

Artykuły

Nowa strona Uniwersytetów Dziecięcych WSB

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej nowej strony internetowej: ud.wsb.edu.pl, na której dostępna jest aktualna oferta warsztatowa Uniwersytetów Dziecięcych WSB oraz inne aktualne informacje dotyczące projektu.

Zapraszamy na kolejny wykład UDS!

28 października 2017 roku o godzinie 9.30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Sławkowie odbędzie się wykład pt. "Nauka i sport – to jest to. O niezwykłych możliwościach naszego organizmu oraz o tym, że trening czyni mistrza”, który zostanie poprowadzony przez pana dr Armanda Cholewkę.

czytaj więcej o Zapraszamy na kolejny wykład UDS!

Zapraszamy na Inaugurację Roku Akademickiego 2017/2018 w UDS!

30 września 2017 r. (sobota) o godz. 9.30 rozpocznie się Inauguracja roku akademickiego w Uniwersytecie Dziecięcym w Sławkowie. W uroczystości udział weźmie Burmistrz Miasta Sławków - p. Rafał Adamczyk, Zarządca Miejskiego Ośrodka Kultury w Sławkowie- Pan Michał Kluczewski  oraz Prodziekan ds. Kształcenia Ustawicznego- Pan mgr Dominik Penar, którzy wręczą Indeksy Uniwersytetu Dziecięcego w Sławkowie nowym Studentom. Wykład inauguracyjny pt. "Podróże Kapitana Łyżeczki" poprowadzi Pan Marcin Lieber.  Serdecznie zapraszamy do udziału w Inauguracji Studentów UDS wraz z Rodzicami. Szczegółowe informacje zostaną przekazane Uczestnikom UDS drogą mailową.

Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Sławkowie

W imieniu JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie GórniczejBurmistrza Miasta Sławków oraz Koordynatorów Uniwersytetów Dziecięcych WSB mamy przyjemność zaprosić Państwa na Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2016/2017 w Uniwersytecie Dziecięcym w Sławkowie, które odbędzie się w sobotę, 24 czerwca o godz. 10.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Sławkowie.

czytaj więcej o Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Sławkowie

Rekrutacja na nowy rok wystartowała!

Już teraz mogą Państwo zapisać się na Uniwersytet Dziecięcy w Sławkowie na rok akademicki 2017/2018. Formularz zgłoszeniowy muszą wypełnić zarówno nowi, jak i dotychczasowi studenci. Liczba miejsc jest ograniczona.

A co nas czeka w przyszłym roku? Kolejne niezwykłe przygody ze światem nauki: zupełnie nowe interaktywne wykłady z różnych dziedzin nauki, inspirujące warsztaty, wycieczki i konkursy. 
Uwaga! Do 30 czerwca zapłacisz o 50 zł mniej. 
 Zapisz się już dziśKLIKNIJ TUTAJ 

Zapraszamy na kolejny wykład UDS

10 czerwca 2017 roku o godzinie 10.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Sławkowie odbędzie się kolejny wykład pt. „Fabryka zwana organizmem”

czytaj więcej o Zapraszamy na kolejny wykład UDS

Jak powstało życie na Ziemi? Odpowiemy na to pytania na najbliższym wykładzie.

Wszystkich studentów Uniwersytetu Dziecięcego w Sławkowie zapraszamy na sobotni wykład pt. "Jak powstało życie na Ziemi?", który odbędzie się 27 maja 2017 r. o godz. 10.00.  Zajęcia poprowadzi pani dr Agata Jurkowska.

czytaj więcej o Jak powstało życie na Ziemi? Odpowiemy na to pytania na najbliższym wykładzie.

Wykład z Panem Korkiem o godzinie 10.00!

22 kwietnia 2017 roku, tradycyjnie o godzinie 10.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Sławkowie, mali studenci spotkają się na wykładzie pt. „Kuchenne rewolucje”, który zostanie poprowadzony przez Ekipę Pana Korka.

czytaj więcej o Wykład z Panem Korkiem o godzinie 10.00!

Studenci w Sławkowie poznali tajemnice starożytnego Egiptu

Starożytny Egipt w Sławkowie

25 marca 2017 roku studenci Uniwersytetu Dziecięcego w Sławkowie wyruszyli w podróż w górę Nilu.

czytaj więcej o Studenci w Sławkowie poznali tajemnice starożytnego Egiptu

Strona: Strona 1 | Strona 2 |


 

Nasi partnerzy

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji