Bobrowniki

Harmonogram wykładów dla Słuchaczy UTW!

Zajęcia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bobrownikach będą odbywały się w środy, w Domu Kultury w Rogoźniku, ul. Kościuszki 56.

W każdym roku akademickim odbywa się 8 interaktywnych wykładów. Zajęcia realizowane w godz. 16.30 – 18.00 (środy).

Harmonogram zajęć może w trakcie roku akademickiego ulec zmianie. Zachęcamy do sprawdzania aktualności planu zajęć.

28.10.2020 r.

"Historia muzyki współczesnej i filmowej."
  - Łukasz Szubski - Piano Duo

18.11.2020 r.

"Wyspa Wolin. Świat bałtyckich Słowian i Wikingów."
- dr Sebastian Bielak

16.12.2020 r.
"Kobieta zmienną jest. O ideale kobiety w dziejach sztuki."
– Małgorzata Dusza

20.01.2021 r.

"Suplementy w diecie Seniora. Dla kogo i dlaczego?"
Joanna Wardenga - dietetyk

03.03.2021 r.

"Rowerem przez Kazachstan."

– Waldemar Malina - podróżnik

07.04.2021 r.

"Przetańczyć całą noc - hedonistyczny, społeczny, poznawczy, i terapeutyczny wymiar tańca."
 prof. Mirosław Kisiel

05.05.2021 r.
"Ziemia 2.0 - Czy ekologia jest dla Seniorów?"
- Marcin Lieber

09.06.2021 r.

"Pozytywizm w literaturze i kulturze polskiej"

- Jędrzej Majka - podróżnik

31 maja 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury odbyła się uroczystość zakończenia zajęć w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bobrownikach. Uniwersytet zakończył kolejną edycję swojej działalności pod skrzydłami Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. W uroczystości udział wzięli  Dominik Penar - Prodziekan ds. Kształcenia Ustawicznego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, który wręczył dyplomy Słuchaczom oraz przedstawiciele Władz Gminy Bobrowniki.  Uroczystość uświetnił koncert muzyczny "Operetki czar" w wykonaniu Oskara Jasińskiego.

czytaj więcej o Zakończenie roku akademickiego 2016/2017 w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Bobrownikach

Akceptuj Więcej informacji